Trifazės energijos perdavimo sistemos su įžeminta ir izoliuota neutrale


Elektrotechnikos kursinis darbas. Įvadas. Elektros tinklai. Elektros įrenginių apsauginis įžeminimas. Išvados. Naudota literatūra.


Įvairiausių elektros prietaisų nesrovinės laidžiosios dalys pažeidus izoliaciją gali turėti pavojingą potencialą žemės arba kitų prietaisų atžvilgiu. Labai dažnai srovinių dalių susijungimas su nesrovinėmis įvyksta toli nuo žmogaus darbo vietos, o pavojingas potencialas, per pašalines ir pasyviąsias laidžiąsias dalis, gali persiduoti ten, kur to visai nesitikima. Charakteringa, kad tokiu atveju dažnai nukenčia žmonės turintys labai mažai žinių apie elektrą ir jos pavojingumą.

Todėl visų techninių specialybių studentams naudinga susipažinti su apsaugos nuo elektros būdais ir priemonėmis, žinoti kaip išvengti elektros traumų, mokėti gelbėtis bei gelbėti kitus joms įvykus.

Trifazės energijos perdavimo sistemos su įžeminta ir izoliuota neutrale. (2014 m. Gegužės 09 d.). http://www.mokslobaze.lt/trifazes-energijos-perdavimo-sistemos-su-izeminta-ir-izoliuota-neutrale.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 17 d. 15:10