Turizmo praktika įmonėje Kelionės


Turizmo praktikos ataskaita. Įvadas. Analizuojamoji dalis. Įmonės charakteristika. Organizacijos tikslai. Siūlomos paslaugos. Draudimo paslaugos. Rinka, konkurentai, marketingas. Įmonės valdymas. Išvados ir pasiūlymai. Dienoraštis. Praktikos įvertinimas.


Mokytis spręsti firmos personalo, rinkodaros, komercijos, apskaitos skyrių darbo problemas; taikyti įgytas teorines žinias praktiniame darbe.

Mano praktikos darbo tikslas yra susipažinti su įmonės veikla, jos aplinka, įvairiomis vykdomomis operacijomis, Susipažinti su įmonės istorija, kur ir kada įmonė buvo įregistruota, kas yra įmonės steigėjai, kokie yra įmonės strateginiai ir veiklos tikslai.

Mano praktikos atlikimo vieta yra įmonė teikianti kelionių organizavimo paslaugas. Įmonės pavadinimas ,,Ekelionės “. Įmonė įregistruota Vytenio g 9-25, Vilnius.

Atvykus į praktikos vietą, buvau supažindinta su įmonės darbuotojais, įmonės darbu, taip pat man buvo paskirta darbo vieta ir suteikta informacijos susijusios su darbo specifika.

Turizmo praktika įmonėje Kelionės. (2014 m. Birželio 28 d.). http://www.mokslobaze.lt/turizmo-praktika-imoneje-keliones.html Peržiūrėta 2017 m. Lapkričio 21 d. 21:37