UAB finansinės būklės analizė


Finansų praktikos ataskaita. Lentelių sąrašas. Paveikslų sąrašas. Įvadas. Uab „X“ charakteristika. Kapitalo ryšys ir finansavimo šaltiniai. Apyvartinis kapitalas. Veiklos pelningumo rodiklių apskaičiavimas ir analizė. Mokumo rodiklių apskaičiavimas ir analizė. Trumpalaikio mokumo rodiklis. Ilgalaikio mokumo rodiklis. Investicinių sprendimų, finansinių išteklių pritraukimo, trumpalaikio turto finansinio valdymo efektyvumo rodikliai. Skolos koeficientas. Skolos – nuosavybės koeficientas. Ilgalaikio ir trumpalaikio apyvartumo rodikliai. Finansinis prognozavimas. Įmonės bankroto tikimybės analizė. Išvados. Rekomendacijos. Literatūra ir šaltiniai. Priedai.


Tyrimo problema. Dažniausiai įmonių vadovai skiria nepakankamai dėmesio įmonės finansiniai būklei ir veiklos rezultatams, kurie parodo ne tik realią įmonės finansinę būklę, bet ir padeda nustatyti galimybes įmonės veiklos efektyvumui didinti.

Darbo objektas: UAB „x“ finansinė būklė.

Darbo tikslas: atlikti UAB „x“ finansinės būklės analizę.

1.Pateikti UAB „x“ charakteristiką;

2.Įvertinti UAB „x“ veiklą;

3. Pateikti UAB „x“ bankroto tikimybę.

UAB finansinės būklės analizė. (2014 m. Gegužės 12 d.). http://www.mokslobaze.lt/uab-finansines-bukles-analize.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 16 d. 03:46