Unix os platformos paslaugų stotys ir tarnybos


Informatikos kursinis darbas. Unix os platformos paslaugų stotys ir tarnybos. Įvadas. Skyrius. Bazinių unix tarnybų programinių komponentų apžvalga. Unix versijos. Unix populiarumo priežastys. Unix branduolys (kernel). Procesų būsenos. Atminties valdymo principai. Vykdomų failų formatai. Php tarnyba. Mysql tarnyba. Apache tarnyba. Skyrius. Paslaugų stoties ir tarnybų diegimas ir derinimas. Pasiruošimas. Diegimas ir konfigūravimas. Apache. Diegimas ir konfigūravimas. Php diegimas. Konfigūravimas. Testavimas. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas.


Dauguma puslapių naudoja MySQL duomenų bazes informacijai saugoti. PHP kalba turi visus įrankius reikalingus bendravimui su MySQL duomenų bazėmis. Su PHP kuriant puslapį MySQL nėra būtina, tačiau patartina turėti.

Apache serveris yra reikšmingas žiniatinklio plėtrai. Apache buvo viena pirmųjų alternatyvų Netscape Communications Corporation tinklo serveriui, dabar žinomam Sun Java System WebServer vardu. Savo funkcionalumu ir našumu Apache konkuruoja su kitais Unix operacinės sistemos pagrindu kuriamais tinklo serveriais. Apache tinklo serveris naudojamas statinio ir dinaminio turinio svetainėms žiniatinklyje publikuoti. Apache HTTP serveris gali būti naudojamas pagal Apachelicenciją ir tai yra laisvoji atvirojo kodo programinė įranga.

Unix os platformos paslaugų stotys ir tarnybos. (2013 m. Balandžio 28 d.). http://www.mokslobaze.lt/unix-os-platformos-paslaugu-stotys-ir-tarnybos.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 13 d. 09:35