Vadybos mokslo vystymasis Lietuvoje ir jo pradininkai


Vadybos pradininkai. Vadybos teorijos raida lietuvoje. Vadybos raida lietuvoje. Vadybos mokslo raida lietuvoje. Vadybos mokslo pradininkai. Vadybos pradininkai lietuvoje. Kas yra vadybos pradininkas lietuvoje. Vadybos teorijos pradininkai. Socialinio darbo pradininkas lietuvoje. Vadybos mokslo ptadininkas lietuvoje.

Vadybos referatas. Įvadas. Vytautas andrius graičiūnas. Vadybos mokslo raida lietuvoje. Sovietinis laikotarpis. Išvados. Literatūra.


Lietuvoje vadybos mokslas vystėsi kartu su jo vystimusi kitose šalyse. Lietuvių mokslininkas a. Graičiūnas, sukūręs vidinių organizacijos ryšių teoriją, buvo pripažintas pasaulyje kaip žymus teoretikas.

Atkūrus nepriklausomybę, vadybos mokslo tyrimai plečiasi. Viena iš pagrindinių šių tyrimų krypčių tampa lietuvių tautos nacionalinio charakterio bruožų įtakos vadybai išryškinti, analizė ir panaudojimo galimybių projektavimas.

Vadybos, kaip sudėtingos organizacijų valdymo veiklos vystymosi tendencijas numatyti nėra paprasta.

Vadybos mokslui ne mažą įtaką daro sovietmečiu veikusių ir iki šiol išlikusių centrų veikla. Vadybos akiratį plečią ir disciplinos įvedimas į aukštųjų ar aukštesniųjų mokyklų programas. Daugėja žmonių, žinančių kas yra vadyba, kam ji reikaling. Vis daugiau organizacijų viduje dalyvauja profesionalių vadybininkų.

  • Vadyba Referatai
  • 2012 m.
  • Alina
  • 11 puslapių (2760 žodžių)
  • Vadybos referatai
  • Microsoft Word 26 KB
  • Vadybos mokslo vystymasis Lietuvoje ir jo pradininkai
    10 - 1 balsai (-ų)
Vadybos mokslo vystymasis Lietuvoje ir jo pradininkai. (2012 m. Balandžio 14 d.). http://www.mokslobaze.lt/vadybos-mokslo-vystymasis-lietuvoje-ir-jo-pradininkai.html Peržiūrėta 2017 m. Lapkričio 22 d. 15:00