Valgiaraštis savarankiškas darbas


Maisto technologijos savarankiškas darbas.

Patiekalų ir gėrimų sąrašas , kai valgoma tris kartus. Patiekalų ir gėrimų sąrašas Baltymai Riebalai Angliavandeniai. Bendras viso.


Nustatykite, kiek gaunama kcal, baltymų, riebalų, angliavandenių per pusryčius, pietus, vakarienę. Duomenis surašykite į lentelę.

Manau kad mano sudarytas valgiaraštis yra pakankamai geras, stengiamasi išlaikyti visas reikiamas normas.

Naujametis pobūvis, vyks išnuomotoje pokylių salėje, banketo stiliumi. Į šventę svečiai pakviečiami prieš tris savaites išsiūstais kvietimais, numatomi šeši svečiai. Vakarėlis bus oficialaus, todėl svečiai turi dėvėti numatytos spalvos rūbus, (moterys su raudonomis suknelemis, vyrai su juodais smokingais).

Vakarėlio metu numatomas padengtas ir paruoštas šventei stalas, jis bus stačiakampis. Stalas yra serviruotas pagal numatytos šventės spalvų parinkimą, kad viskas derėtų. Banketinis stalas iš anksto serviruojamas klasikine serviruote, tai yra lėkštėmis, įrankiais, taurėmis ir servetėlėmis.

Valgiaraštis savarankiškas darbas. (2016 m. Vasario 03 d.). http://www.mokslobaze.lt/valgiarastis-savarankiskas-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 16 d. 23:35