Vandentiekio atnaujinimas Skuodo rajone


Inžinerijos savarankiškas darbas. Vandentiekio atnaujinimas skuodo senamiestyje. Projekto modelio sudarymas. Projekto planavimas. Informaciniai šaltiniai.


Projekto esmė: Lietuvai įstojus į ES atsirado galimybė atnaujinti vandentiekio tinklus, iš ES regioninės plėtros fondų. Lietuvoje dauguma visų inžinerinių tinklų sistemos įrengtos sovietmečiu, jos yra pasenusios, jų būklė neatitinka higieninių ir techninių reikalavimų, todėl vandens kokybė yra labai prasta. Nuspręsta atnaujinti geriamojo vandens tiekimo sistemą.

Pasirinkta vandentiekio sistemą atnaujinti Skuodo mieste. Nuspręsta vamzdyną keisti avarinės būklės teritorijoje, kur nuolat dėl avarijų nutrūksta vandens tiekimas. Dėl vandentiekio avarijų vartotojai patiria daug nepatogumų, o jų remontas daug kainuoja. Pasirinktoje vietoje kur vandentiekis buvo įrengtas seniausiai, tai yra Skuodo miesto senamiestyje, šiaurinėje dalyje. Parinktos šios gatvės: Laisvės g., Šaulių g., S. Daukanto g., J. Chotkevičiaus g., M. Valančiaus g., Apuolės g., M. Untulio g., Tulpių g., ir Gėlių g.

Vandentiekio atnaujinimas Skuodo rajone. (2014 m. Gegužės 13 d.). http://www.mokslobaze.lt/vandentiekio-atnaujinimas-skuodo-rajone.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 20 d. 05:10