Verslo planas senelių namai


Verslo verslo planas. Įvadas. Santrauka. Verslo aprašymas. Verslo idėja. Įmonės misija ir vizija. Bendra informacija apie įmonę. Pagrindiniai įmonės tikslai. Teisiniai aspektai. Rizika. Rizikos veiksniai. Rizika ir galimi neutralizavimo būdai. Marketingo planas. Bendra rinkos analizė. Rinkos galimybių analizė. Marketingo rinkinio elementai. Pardavimų prognozė. Organizacinis planas. “rojaus namai” personalo atranka. Svarbiausi reikalavimai priimant į darbą. Valdymo struktūra. Darbuotojų atsakomybė. Darbuotojų atlyginimas. Gamybos planas. Paslaugų teikimo vieta. Reikalingos patalpos, įrenginiai ir kitos priemonės. Prognozuojamos išlaidos įrenginiams ir kitoms priemonėms. Gamybos kaštų prognozė. Vidinė ir išorinė aplinkos analizė. Vidiniai duomenys (ss). Išoriniai duomenys (gs). Išvada. Finansinis planas. Lėšų poreikis ir šaltiniai. Pardavimo prognozė. Pelno ataskaita. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedas.


Uždaroji akcinė bendrovė “Rojaus namai” bus senelių namai, kurie pradės savo veiklą 2011m. liepos – rugpjūčio mėn. priklausomai, kada tiksliai bus užbaigti visi įrengimo darbai.

Senelių namai „Rojaus namai“ bus įkurti Klaipėdos miesto dalyje, Giruliuose, viename iš prestižiškiausių gyvenamųjų rajonų. Senelių namai bus įrengti buvusiose vaikų namuose, kuriuos 1998 m., kaip nuosavą turtą, įsigijo mano tėvai. Patalpos, pagal savo išplanavimą ir vietą atitinka mano sumanymą. Taip pat, ši vieta bus priimtina ir patiems gyventojams, kurie galės mėgautis tyru oru, jūros bangų ošimu ir didele ramybe.

Kiekviena įmonė turi savo tikslų sistemą, kuriems pasiekti yra nukreipta visa įmonės veikla ir tam taikomos priemonės. Mano įmonė turės du pagrindinius tikslus:

Abu tikslai remiasi tiek kokybišku, tiek pelningu darbu, kurie mano nuomone yra patys svarbiausi kuriant verslą.

Aš, Dinara Deniševa, būsiu įmonės savininkė, direktorė ir vienintelė akcininkė. Kadangi būsiu vienintelė akcininkė, turėsiu visas įmones teises ( Pagal Akcinių Bendrovių įstatymo 4 straipsnį 2000–07-13,Nr.VIII-1835).

Įmonėje bus įrengta signalizacija ir techninės saugos priemonės. Į darbą bus priimani tik nesusikompromitavę darbuotojai, turtas bus apdraustas draudimo kompanijoje „BTA Draudimas“, parduotuvės patalpos bus stebiamos vaizdo kameromis.

Įmonės vadovas nuolat domėsis priimamais įstatymais ir naudosis juristo – konsultanto paslaugomis.

Turėsime rezervinį fondą. Bus įrengti vandens, elektros, apšildynimo skaitikliai. Bus taupoma.

Pagal 2010 metų duomenis, Klaipėdos apskrityje gyvena 74 440 gyv., kurių amžius 60 – 85 metų. Klaipėdos apskrityje įsteigta – 10 senelių namų, kurie iš viso gali priimti 760 senelius. ( Pagal Klaipėdos miesto statistikos departamentą ).

Kadangi, be mano kuriamos įmonės Klaipėdos apskrityje jų yra dar 10, man reikės išsikovoti vietą jau užimtoje rinkoje, siekdama išanalizuoti savo galimybes, remsiuos dviem pagrindiniai klausimais:

Potencialūs vartotojai: Asmenys, kurių amžiaus spektras nuo 60 metų, nepriklausomai nuo lyties, išsilavinimo, užsiemimo, gyv. vietos ir būdo. Paslaugos pasirinkimą riboja asnemeniniai žmonių norai, pajamas, labai bloga sveikatos būklė.

Potencialūs konkurentai: Pagrindinis ir svarbiausias konkurentas – kiti esami senelių namai visoje Klaipėdos apskrityje.Tokie kaip (Laugalių pensionatas, Klaipėdos miesto globos namai). Taip pat, ateityje, naujai kuriami senelių namai.

Paslaugų aprašymai. Mano kuriamoje įmonėje „Rojaus namai“ bus teikiamos geros gyvenimo ir socialinės reabilitacijos sąlygos, teikiant būsto, maitinimo, buitines, asmens higienos, bendravimo, konsultavimo, asmens sveikatos priežiūros, slaugos ir kitas paslaugas. Kurdama senelių namus, labiausiai noriu atsižvelgti į būsto įrengimą. Man labai svarbu, kad senelių namų patalpos būtų įrengtos kuo jaukiau ir šiuolaikiškiau. Taip pat, kad „Rojaus namų“ gyventojams būtų tiekiamas tik kokybiškas ir subalansuotas maistas.Įstaigos gyventojus aptarnaus aukštos kvalifikacijos darbuotojai.

Kainos, jų nustatymai. Kadangi mano senelių namai bus vieni, išsiskiriantis savo kokybe, atitinkamai nuo to priklausys ir paslaugų kaina. Planuojama, kad senelių namuose, žmogaus apgyvendinimas mėnesiui jam kainuos – 2800 Lt. Į šią sumą įeis: apgyvendinimas dviviečiame kambaryje, visos teikiamos slaugos, sveikatos priežiūros, bendravimo su psichologu, konsultavimo paslaugos. Taip pat, subalansuotas 5 kartų maitinimas per dieną, tam tikros mėnesinės procedūros, laisvalaikio užimtumas ir programos. Žmonės, kurie nori privatumo, gali apsigyventi vienviečiame kambaryje už 3000 Lt per mėnesį. Priklausomai nuo „Rojaus namai“ senelių namai populiarumo, užimtumo ir paklausos, priklausys ir senelių namų nuolaidos, bei jų dydis.

  • Verslas Verslo planai
  • 2013 m.
  • Aliona
  • 29 puslapiai (4587 žodžiai)
  • Universitetas
  • Verslo verslo planai
  • Microsoft Word 318 KB
  • Verslo planas senelių namai
    10 - 3 balsai (-ų)
Verslo planas senelių namai. (2013 m. Birželio 03 d.). http://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-seneliu-namai.html Peržiūrėta 2017 m. Spalio 22 d. 16:58