Verslo planas sporto ir grožio centras


Kūno kultūros verslo planas. Verslo aprašymas. Idėjos pagrindimas. Įmonės istorija. Pagrindiniai duomenys apie įmonę. Įmonės registravimo etapai. Įmonės tikslai. RINKA. Rinkos apibūdinimas. Įmonės makroaplinka. Socialinė. Demografinė. Kultūrinė. Ekonominė. BVP, nedarbo lygio ir infliacijos rodikliai Lietuvoje. Technologinė. Politinė (teisinėĮmonės mikroaplinka. Tiekėjai. Rinkodaros tarpininkai. Vartotojai. Konkurencijos analizė. Konkurentai. Konkurentų analizė. Konkurentų analizės aprašymas. Įmonės vietos pagrindimas. Rinkodaros planas. Paslauga. Kaina.


Sportas − patraukli žmonėms ir teigiamą įvaizdį turinti veikla. Tačiau, nors pripažinta, kad sporto judėjimas teikia galimybių skatinti užsiimti sveikatos stiprinamąja fizine veikla, šios galimybės dažnai lieka neišnaudotos ir turi būti plėtojamos. Todėl norėdamos Švenčionių miesto gyventojams suteikti naujų pojūčių, energijos darbams atlikti ir tikslams įgyvendinti, norime įkurti sporto ir grožio centrą „Sport Dream“.

Kadangi miestelyje konkurentų neturime, nes Švenčionyse daugiau nėra jokio sporto klubo ir grožio centro, o gyventojams važiuoti į kitus miestus brangu ir nepatogu, todėl manome, kad mūsų veikla bus sėkminga. Taip pat sėkmės garantu laikome tai, jog mūsų paslaugų kainos būtų prieinamos net vidutines pajamas gaunantiems gyventojams, ir kad mūsų įmonė yra miesto centre, tai patogi susisiekimo vieta.

Verslo planas sporto ir grožio centras. (2014 m. Gegužės 07 d.). http://www.mokslobaze.lt/verslo-planas-sporto-ir-grozio-centras.html Peržiūrėta 2017 m. Kovo 29 d. 16:19