Verslo sistemų kūrimas ir tinklaveika UAB Plasteksus analizė


Ekonomikos analizė.

Įvadas. Trumpas verslo sistemos aprašymas. UAB ,, Plasteksus” veiklos sritis, konkurentai bei oligopolizacija. Kitų sistemos įmonių veiklos sritys, pagrindiniai konkurentai bei oligopolizacija. Sinergija tarp sistemos elementų. Apyvartos dinamika ir (potencialiai) ją nulėmusios priežastys. Šakos oligopolizavimas, jeigu sistemos įmonės veikla yra vienoje verslo šakoje. Tolimesnė skvarba užimame verslo segmente. Išvados. Literatūra.


Gavęs užduotį namuose pasirinkti įmonę bei atsakyti į keletą klausimų apie ją, aš pasirinkau UAB ,,Plasteksus” grupę. Ši grupė užsiima plastikinės pakuotės projektavimu ir gaminimu. Šiame darbe aš panagrinėsiu UAB ,,Plasteksus” grupės veiklą, jų oligopolizaciją veiklos šakose, jų konkurentus, sinergiją tarp element, apyvartą ir padarysiu savo išvadas iš surinktos medžiagos.

Nuo 2012 metų UAB "Plasteksus" viešuosiuose pirkimuose daugiausiai konkuruoja su UAB "PLASTVIS". Dėl šios priežasties ši įmonė yra laikoma pagrindinė ,,Plasteksus” konkurente.

Remiantis šiais duomenimis galima teigti, kad UAB ,,Plasteksus” yra pakankamai stipri ir daug pasiekusi įmonė, nes kolkas yra laimėjusi visus konkursus, kuriuose dalyvauja. Tačiau nors ji ir turi tik vieną pagrindinį konkurentą – UAB ,,Plastvis” – yra dar daugybė kitų įmonių, kuriuos yra taip pat plastiko ir gumos gamybos bei prekybos sektoriuje. Dėl to negalime teigti, kad UAB ,,Plasteksus” pavyko oligopolizuoti savo sektorių.

3. Kitų sistemos įmonių veiklos sritys, pagrindiniai konkurentai bei oligopolizacija

Jų yra daug. Jie taip pat yra visi kurių veiklos sritis yra plastike, gumoje ir jos gamyboje

Jų yra begalo daug, visi kurių veiklos sritis yra metalo apdirbime

Iš pateiktų konkurentų galime drąsiai teigti, kad šioms įmonėms (UAB „Plastara“ , UAB „Ajeras“ , UAB „Premeta“ , UAB „Meksas“ ) nepavyko oligopolizuoti savo veiklos sričių, nes jos visos turi labia daug konkurentų.

 • Ekonomika Analizės
 • 2016 m.
 • Lietuvių
 • Karolina
 • 12 puslapių (1131 žodis)
 • Universitetas
 • Ekonomikos analizės
 • Microsoft Word 394 KB
 • Verslo sistemų kūrimas ir tinklaveika UAB Plasteksus analizė
  10 - 2 balsai (-ų)
Verslo sistemų kūrimas ir tinklaveika UAB Plasteksus analizė. (2016 m. Birželio 18 d.). http://www.mokslobaze.lt/verslo-sistemu-kurimas-ir-tinklaveika-uab-plasteksus-analize.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 18 d. 13:00