„Vertybės perduodamos ne tik šeimoje ir mokykloje, mokytis būti atkakliam ir garbingam galima ir iš knygų“, – teigia žurnalistė Eglė Devižytė - Literatūra, 8 potemė


Atkaklumas ir garbingumas. Knygos apie atkakluma. Vertybiu galima mokytis is knygu. Knygos kurios moko atkaklumo. Knygos apie atkakluma.. Moketi buti atkakliems ir garbingoems. ,,vertybės perduodamos ne tik šeimoje ir mokykloje, mokytis būti atkakliam ir garbingam galima ir iš knygų‘‘,-teigia žurnalistė eglė devižytė.. Vertybes atkaklumas. Garbingumas knygose. Knygos apie vertybes seimoje ir mokykloje.

Lietuvių kalbėjimo potemės 2018. Kalbėjimo potemė 2016 metams 10 klasei. Literatūra 8 potemės kalbėjimo pavyzdys su išplėstiniu planu, šaltiniais. Potemė apie vertybes.

8. „Vertybės perduodamos ne tik šeimoje ir mokykloje, mokytis būti atkakliam ir garbingam galima ir iš knygų“, – teigia žurnalistė Eglė Devižytė. Argumentuotai aptarkite, kokios jūsų skaitytos knygos moko minėtų vertybių.


Vertybės - labai svarbus dalykas kiekvieno jauno žmogaus augimui. Tačiau šiais laikais dažnoje šeimoje tų vertybių gali pritrūkti. Ką tuomet daryti jaunam žmogui? Kaip rasti atsakymus į kilusius gyvenimo klausimus? Kokį kelią pasirinkti? Kaip išmokti būti atkakliam ir garbingam?

Tėvai ir mokytojai deda daug pastangų, kad suformuoti teisingą pasaulėžiūrą, tačiau kaip teigia žurnalistė Eglė Devižytė čia mums gali padėti ir geros knygos. Knygose iškiliausi ir intelektualiausi viso pasaulio žmonės užrašo savo gyvenimo patirtį, įžvalgas. Tokios knygos gali būti labai naudingos jaunam žmogui. Ši literatūra gali padėti suformuoti vertybes ir charakterio savybes, tokias kaip garbingumas ir atkaklumas.

Tačiau egzistuoja ir nelabai naudingų knygų, kurios gali išmokyti neteisingų vertybių, todėl svarbu mokėti atsirinkti. Šiandien savo kalbėjime aš argumentuotai aptarsiu savo skaitytas ir man patikusias knygas, kuriose perduodamos minėtos vertybės - būti atkakliam ir garbingam.

  • Lietuvių kalba
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (1306 žodžiai)
  • Mokykla
  • Lietuvių kalbėjimo temos ir potemės 2018 m. 10 ir 12 klasei
  • Microsoft Word 22 KB
  • „Vertybės perduodamos ne tik šeimoje ir mokykloje, mokytis būti atkakliam ir garbingam galima ir iš knygų“, – teigia žurnalistė Eglė Devižytė - Literatūra, 8 potemė
    10 - 1 balsai (-ų)
„Vertybės perduodamos ne tik šeimoje ir mokykloje, mokytis būti atkakliam ir garbingam galima ir iš knygų“, – teigia žurnalistė Eglė Devižytė - Literatūra, 8 potemė. (2016 m. Sausio 20 d.). http://www.mokslobaze.lt/vertybes-perduodamos-ne-tik-seimoje-ir-mokykloje-mokytis-buti-atkakliam-ir-garbingam-galima-ir-is-knygu-teigia-zurnaliste-egle-devizyte-literatura-8-poteme.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 22 d. 04:27