Vežimų finansinių rodiklių skaičiavimas


Droid-app://com.google.android.googlequicksearchbox. Padangu nusidevejimo skaiciavimas 100km.

Logistikos savarankiškas darbas. Įvadas. Uždavinio sprendimo algoritmas. Darbo užmokesčio finansiniai rodikliai. Vežimų išlaidų finansiniai rodikliai. Reiso pajamų ir rentabilumo skaičiavimas.


Šio darbo tikslas – įvertinti studentų sugebėjimą nustatyti vykdomo reiso finansinį efektyvumą bei naudą. Taip pat įvertinti atliekamo reiso pelningumą.

Atlikti reiso pajamų ir rentabilumo skaičiavimus.

- pastovaus atlyginimo dalis už reisą, paskaičiuojama formule: , kur - pastovaus atlyginimo dalis tenkanti vienai darbo dienai, o dr - reiso dienų skaičius.

- kintamo atlyginimo dalis už reisą, paskaičiuojama pagal formule: , kur - kintančio atlyginimo suma tenkanti vienam ridos kilometrui, o lb – bendra rida.

randamas pagal formulę: , kur yra mėnesinis pastovaus atlyginimo dydis, o - darbo dienų per mėnesį skaičius.

Kiekvieną mėnesį įmonė moka socialinio draudimo įmokas už priskaičiuotus atlyginimus darbuotojams. Šis rodiklis skaičiuojamas pagal tokią formulę:

Tai yra bendros išlaidos susijusios su darbo užmokesčiu, kurias sudaro darbo užmokestis ir socialinio draudimo atskaitymai, jos skaičiuojamos pagal šią formulę:

T – degalų kiekis reikalingas reisui atlikti, kuris yra paskaičiuojamas pagal formulę: kur H yra degalų norma 100 km, o l – bendra rida.

Bendras eksploatacines išlaidas sudaro išlaidos kurui ir kitoms eksploatacinėms medžiagoms, jos yra paskaičiuojamos pagal formulę:

- išlaidos padangų nusidėvėjimui, kurios paskaičiuojamos pagal formulę: kur l – bendra rida, Kp – padangų nusidėvėjimo norma 1000 km ridos ir yra lygi 0,77, Cp – padangos kaina, o np – padangų skaičius;

Vežimų finansinių rodiklių skaičiavimas. (2015 m. Spalio 15 d.). http://www.mokslobaze.lt/vezimu-finansiniu-rodikliu-skaiciavimas.html Peržiūrėta 2016 m. Spalio 26 d. 20:21