Viešosios įstaigos Klaipėdos senelių globos namai „x“ projekto ataskaita


Viešojo administravimo kursinis darbas. Įvadas. Įstaigų steigimo tvarka ir procedūros. Organizacinis paskirstymas. Pasiūlymai. Išvados. Literatūra. Priedai.


Tikslas: Projekto ataskaitos analizė, nuo teisės aktų ir šaltinių, iki praktinių tvarkos ir procedūrų etapų ir kitais projekto įgyvendinimo klausymais iki įstaigos veiklos pradžios.

Uždaviniai:

1. Pateikti įstaigos ir jos steigimo reglamentavimą įstatymuose ir Viešosios įstaigos Klaipėdos senelių globos namų „Versmė“ įsteigimo tvarką, procedūras ir dokumentus;

2. Pateikti VšĮ Klaipėdos senelių globos namų „Versmė“ patalpų įrengimą, pritaikymą ir modernizavimą, taip pat būsimos organizacijos struktūrą.

3. Pateikti VšĮ Klaipėdos senelių globos namų „Versmė“ projekto įgyvendinimo laiko apžvalgai ir trumpai aptarti sudarytą biudžetą. Pateikti pasiūlymus Viešojo administravimo sistemos tobulinimui.

Viešosios įstaigos Klaipėdos senelių globos namai „x“ projekto ataskaita. (2014 m. Gegužės 11 d.). http://www.mokslobaze.lt/viesosios-istaigos-klaipedos-seneliu-globos-namai-x-projekto-ataskaita.html Peržiūrėta 2017 m. Lapkričio 23 d. 11:38