V.Mykolaičio Putino romano “Altorių šešėly “ ištraukos analizė ir interpretacija


Altoriu sesely analize ir interpretacija. Altoriu sesely istraukos analize. Altoriu šešėly istrauka. Ištrauka iš putino romano altoriu šešėly. Zmogaus ieskojimu ir apsisprendimo kelias v mykolaicio putino romane altoriu sesely. V mykolaitis putinas altorių šešėly analize skaidrės. Altoriu sesely interpretacija. Putinas altoriu sesely analize. Vinco mykolaicio putino altoriu sesely istraukos interpretacija. V mykolaičio putino altorių šešėly.

Lietuvių analizė. V. Mykolaičio – putino romano “ altorių šešėly “ ištraukos analizė ir interpretacija


Visuomenė ir žavėjosi ekskunigu dėl jo drąsos atskleisti altorių šešėlio paslaptis, ir smerkė už kunigo gyvenimo apnuoginimą. Autorius romane pirmiausia siekė atskleisti žmogaus, ypač jauno, dvasios pasaulį, kalbėjo apie būsenas, išgyvenimus, kurie akivaizdūs vykstant vidiniam konfliktui, ieškant savojo kelio. Kunigystės ir poezijos susidūrimas, Liudo Vasario dvasiniai ieškojimai, bandymas prisitaikyti prie kunigų seminarijos taisyklių ir poezijos, meno ilgesys tarsi dalina būsimo kunigo dvasią, verčia ją ieškoti ir kentėti. Tai akivaizdu analizuojamoje romano ištraukoje.

Fragmento pradžioje pasakotojas, žinantis Liudo Vasario mintis, dvejones, išgyvenimus, tarsi vedą skaitytoją veikėjo dvasios keliais, apibūdina jaunojo klieriko nuotaiką. Liudas – jau ketvirto kurso seminaristas. Vadinasi, nuo pirmųjų abejonių praėjo treji blaškymosi, išbandymų metai. Dabar gi artėjama prie apsisprendimo – ketvirtasis kursas jau paskutinis.

  • Lietuvių kalba Analizės
  • 2013 m.
  • Viktorija
  • 1 puslapis (551 žodis)
  • Lietuvių analizės
  • Microsoft Word 15 KB
  • V.Mykolaičio Putino romano “Altorių šešėly “ ištraukos analizė ir interpretacija
    9 - 3 balsai (-ų)
V.Mykolaičio Putino romano “Altorių šešėly “ ištraukos analizė ir interpretacija. (2013 m. Vasario 11 d.). http://www.mokslobaze.lt/vmykolaicio-putino-romano-altoriu-sesely--istraukos-analize-ir-interpretacija.html Peržiūrėta 2017 m. Gruodžio 16 d. 03:29