Žalingi įpročiai referatas


Zalingi iprociai tai. Žalingi įpročiai kas tai. Žalingu įpročiu įtaka odai. Priklausomybes referatas. Referatas zalingi iprociai. Zalingi iprociai rasinys. Referatas apie zalingus iprocius. Žalingi asmenų įpročiai ir jų įtaka sveikatai. Zalingu iprociu itaka. Apie zalingus iprocius.

Sociologijos referatas. Įvadas. Žalingų įpročių samprata. Alkoholio vartojimas. Narkotikai. Rūkymas. Išvados. Literatūra ir šaltiniai.


Temos aptarimas. Šiuolaikiniame pasaulyje žalingi įpročiai tampa viena didžiausių problemų; be to, asmenų, turinčių šiuos įpročius, amžius jaunėja: vis dažniau pastebima, kad jaunimą veikia žalingi įpročiai. Dabar mažiau yra ne tų, kurie vartoja alkoholį ar rūko, o tų, kurie to atsisako. Alkoholizmo, rūkymo ir narkomanijos problema vis didėja. Tai baugina. Žalingas įprotis virsta priklausomybe nuo kurio nors svaigalo. Tai fizinė, psichinė ir visuomeninė priklausomybė. Būdingiausi jaunimo žalingi įpročiai: rūkymas (67,1 %), narkomanija (27 %) ir alkoholizmas (23 %), kurie plačiau bus aptariami šiame darbe.

Darbo tikslas – suvokti žalingų įpročių svarbą paauglių tarpe, jų vartojimo priežastis bei pasekmes sveikatai.

Darbo uždaviniai. Tikslui pasiekti, darbe fomuojami tokie uždaviniai:

Išanalizuoti mokslinę literatūrą ir straipsnius apie žalingų įpročių klasifikacijas, jų paplitimą paauglystės laikotarpuje bei sveikatai keliamą žalą;

Remtis žniomis, sukauptomis šeimos sveikatos paskaitų ir seminarų metu, padėsiančiomis geriau suvokti žalingų įpročių jauname amžiuje neigiamą įtaką asmens sveikatos būklei;

Aptarti pagrindinius alkoholio vartojimo, narkomanijos bei rūkimo aspektus: jų apibūdinimą, vartojimo priežastis ir pasekmes.

Darbą rašiau, remdamasi dr. L. Zabulienės paskaitų medžiaga, vu visuomenės sveikatos profesorių mokslinėmis knygomis bei ,,visuomenės sveikatos“ žurnalo straipsniais.

Žymos:
  • Sociologija Referatai
  • 2012 m.
  • Maksim
  • 12 puslapių (3007 žodžiai)
  • Sociologijos referatai
  • Microsoft Word 30 KB
  • Žalingi įpročiai referatas
    10 - 1 balsai (-ų)
Žalingi įpročiai referatas. (2012 m. Kovo 28 d.). http://www.mokslobaze.lt/zalingi-iprociai-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 19 d. 21:32