Žemės ūkį lemiantys veiksniai skaidrės


Geografijos skaidrės.

Žemės ūkį lemiantys veiksniai. ParuošėGintarė Petravičiūtė II a. Svarbiausi veiksniai , lemiantys žemės ūkį. Svarbiausi veiksniai lemiantys žemės ūkį. Temperatūra Krituliai Dirvožemio derlingumas Aukštis virš jūros lygio. Temperatūra. Temperatūra yra svarbiausias. Krituliai. Žemės ūkyje svarbūs keli kritulių rodikliai. Dirvožemio derlingumas. Žemės ūkiui labai svarbu dirvožemių derlingumas. Kuo didesnis aukštis. Ekonominiai veiksniai. Technologinė pažanga Transportas Rinka Kapitalas. Technologinė pažanga. Technologinė pažanga žemės ūkyje apima ne tik tobulėjančią darbo techniką. Transportas. Transportas yra svarbiausias. Rinka. Rinka yra vienas iš reikšmingiausių veiksnių. Ekonomiškai stipriose šalyse į žemės ūkį investuojama daug. Žemės ūkio šakos. Augalininkystė (žemdirbystė)-kultūrinių augalų auginimas ir natūraliosios augalijos naudojimas žmonėms aprūpinti maisto produktais. Europos ir Šiaurės Amerikos išsivysčiusios šalys plėtoja galvininkystę ir kiaulininkystę.


Svarbiausi veiksniai , lemiantys žemės ūkį. 2.Žemės ūkis ir ekonominiai veiksniai 3.Pagrindinės augalinkystės šakos 4.Pagrindinės gyvulininkystės šakos.

Transportas yra svarbiausias veiksnys,nuo kurio priklauso produkcijos trukmė.Skirtingų transporto rūšių naudojimas turi įtakos galutinei produkcijos kainai.

Rinka yra vienas iš reikšmingiausių veiksnių,nuo kurio priklauso žemės ūkio produkcijos gamyba.Maisto produktų paklausą daugiausia lemia pirkėjų skaičius ir jų perkamoji galia.

Europos ir Šiaurės Amerikos išsivysčiusios šalys plėtoja galvininkystę ir kiaulininkystę. Pietų Amerikoje vyrauja ganyklinė gyvulininkystė.Tikru pasaulio mėsos fabriki vadinama Argentinos ir Urugvajaus pampa. Paukštininkystė yra labiausiai globalizuota žemės ūkio šaka.

  • Geografija Skaidrės
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • Gintarė
  • 18 puslapių (351 žodis)
  • Geografijos skaidrės
  • MS PowerPoint 62 KB
  • Žemės ūkį lemiantys veiksniai skaidrės
    9.3 - 11 balsai (-ų)
Žemės ūkį lemiantys veiksniai skaidrės. (2016 m. Vasario 26 d.). http://www.mokslobaze.lt/zemes-uki-lemiantys-veiksniai-skaidres.html Peržiūrėta 2017 m. Kovo 30 d. 19:56