1 klasės ilgalaikis planas


Matematikos ilgalaikis planas 1 klasei pagal taip. 1 klases ilgalaikiai teminiai planai pagal serija taip.

2015 2016. ilgalaikiai planai ilgalaikis planas. Tradiciniai ir aktyvieji mokymo metodai. Marcelionienė „ Šaltinėlis “ vadovėlis ir pratybų sąsiuviniai 1 klasei. Vertinimo ir įsivertinimo sistema , principai , nuostatos , konvertavimo į 10 balų sistemą procedūra ir pan. Klausymas ir kalbėjimas. Kalbos sandaros pažinimas. Ilgalaikis planas programa. Tradiciniai bei aktyvieji mokymo metodai. Balčytis ,. Martinėnienė. Vaičiulienė „ Skaičių šalis “ vadovėlis ir pratybų sąsiuvinis 1 klasei. Jonynienė. Mano pasaulis. Vadovėlis 1 kl. Pateiktais įvairiais informaciniais šaltiniais , suranda ir. Mokymo (- si ) metodai. Mokymo (- si ) priemonės. Staknienė ,. Tuinylaitė. Vizgirdienė „ Dailė ir technologijos “ vadovėlis ir mokytojo knyga 1 klasei. Rezultatų paskirstymas pagal mokinių pasiekimų lygius. Atitinkamai vertinama komentaru arba pasiektu lygiu. Šokimas , kūrybinės užduotys grupėse , rodymas , aiškinimas , pristatymas , stebėjimas , aptarimas , diskusijos. Vasiliausko įmonė.


1. Susipažins su klasės draugais, mokytoju, aplinka, mokysis bendrauti: išklausyti kitus, klausytis mokytojo, atsakyti į klausimus, kreiptis. Mokysis mandagumo žodžių. Mokysis elgtis per pamoką..

3. Mokysis išgirsti ir skirti kalbos garsus, juos taisyklingai tarti.

2. Susipažins su pagrindinėmis rašymo kryptimis, su sąsiuvinio liniavimu, raidžių aukščiu, su pagrindiniais spausdintinių ir rašytinių raidžių skirtumais.

3. Išmoks taisyklingai laikyti rašiklį, lavins rankų judesius, jų tikslumą.

3. Atidžiau, sąmoningiau klausysis sekamų pasakų, skaitomų tekstų, deklamuojamų eilėraščių, dainų, pats deklamuos, dainuos. 4. Gebės trumpai papasakoti, ką matė, patyrė, pasakoti pagal 2 – 3 paveikslėlių seriją.

2. Skaitys ir suvoks neilgus grožinius kūrinius ir išreikš savo įspūdžius. Atpažins pasaką, dainą, mįslę, skaičiuotę, gamtos garsų pamėgdžiojimą.

4. Skaitys trumpus straipsnius iš vaikams skirtų informacinių leidinių, pasakys, kas jiems įdomu.

2. Stengsis taisyklingai rašyti 2 – 3 skiemenų žodžius, kurių rašyba nesiskiria nuo taisyklingo tarimo, mokysis parašyti 2 – 3 žodžių sakinį, 2 – 3 sakinių tekstą.

5. Mokės padeklamuoti keletą eilėraščių, padainuoti dainų, užminti mįslių.

2. Stengsis taisyklingai rašyti 2 – 3 skiemenų žodžius, kurių rašyba nesiskiria nuo taisyklingo tarimo (daugiausia atvirų skiemenų). Mokės parašyti savo vardą, miesto ar kaimo pavadinimą.

Vertinimo ir įsivertinimo sistema, principai, nuostatos, konvertavimo į 10 balų sistemą procedūra ir pan. (mokinių pažangos ir pasiekimų vertinimo samprata patvirtinta LR ŠMM ministro 2004 m. vasario 25 d. įsakymu Nr. ĮSAK-256 ir Rūdiškių gimnazijos Ugdymo plano nuostatos.

• išmėgindami įvairias tradicines ir šiuolaikines raiškos priemones, išradingai ir drąsiai eksperimentuotų ir improvizuotų;

Dailės raiškos ir kūrinių stebėjimas, interpretavimas, vertinimas

• domėtųsi šokiu, norėtų įgyti naujos šokio patirties, per šokį patenkintų prigimtinį poreikį judėti;

Kurs paskiras judesių sekas, atsižvelgdamas į norimą perteikti nuotaiką.

  • Microsoft Word 38 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (3645 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rima
  • 1 klasės ilgalaikis planas
    10 - 10 balsai (-ų)
1 klasės ilgalaikis planas. (2016 m. Vasario 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/1-klases-ilgalaikis-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 04 d. 21:14
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo