10 kl. egzamino fantastinės literatūros kalba


Fantastinė literatūra. Kalba apie fantastines knygas. Nedas lendas. Pristatykite kelias fantastines literaturos knygas tezės. Fantastinės literatūros rūšys. Apie fantastine literatura. Fantastine literatura referatas. Profesorius aronaksas. Fantastinės literatūros testai. Lietuvių kalbėjimas literatura fantastinės knygos.

Pristatysiu kelias fantastinės literatūros knygas. Argumentuotai paaiškinsiu, kuo šios knygos patrauklios, kuo – ne. Prieš atsirandant raštui ir spausdintam žodžiui, buvo kuriama žodinė pasakojimų - epų literatūra. Mėgstamiausia literatūros rūšis ilgą laiką buvo poezija, vėliau romanas, drama. Fantastine literatura atsirado. A. Pradzioje, jos pradininkas zakas kazotas. Neissemiamas siandienos pasauline fantastikos lobynas, per pastaruosius kelis desimtmesiu ji uzvalde milijonu skaitytoju sirdis ir protus. Tokio neregeto populiarumo priezastis – nepakartojamas musu laikmecio visuomeninis, politinis, intelektualinis, psichologinis savitumas. Kosimnes eros pradzia , genu inzinerija, dirbtinio intelekto kurimas. Taigi :zulius vernas “. Myliu po vandeniu”autorius gimes. Prancuzijoje. Kartu su hebertu wells laikomas “mokslines fantastikos tevu”galima teigti ir taip jis nuspejo ateiti ! Kai isleido sia knyga po keleriu metu buvo israstas pirmasis povandeninis laivas. Si knyga mane taip stipriai sudomino, ja perskaiciau per dvi dienas ! Vernas sioje knygoje aprase dabartiniu superherojukapitona nemo ir jo nepaprasta povandenini laiva. Knygoje veiksmas vyksta. Kazkokia nezinoma mokslininkamas butybe puldineja juroje esanciu laivus. Apie tai rase visi pasaulio laikrasciai. Vyriausybe nusprende siusti geriausia to meto laiva i jura ir surinkti geriausia igula. Iguloje ryskiausi zmones buvo zeberklininku karalius nedas lendas, profesorius aronaksas ir jo tarnas konselas. Juroje jie klaidzioje. Savaites, jau buvo pasiruose gryzti atgal, bet staiga jie buvo uzpulti. Puolimo metu per borta iskrito profesorius aronaksas ir nedas, gelbedamas juos kartu isoko ir konselas. Juos isgelbejo baisioji pabaisa, kuri istikruju buvo povandeninis laivas nepaprastas povandeninis laivas, su naujausia yranga kuri dar net neegzistavo tikroveje. Kai vernas rase sia knyga tos visos masinos, irenginiai, deguones balionai buvo nesuvokiama fantazija, bet istikruju po keleriu metu viskas tapo realybe.
  • Lietuvių kalba Kalbėjimo potemės 2018
  • Microsoft Word 9 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (560 žodžiai)
  • Mokykla
  • Stanislovas
  • 10 kl. egzamino fantastinės literatūros kalba
    10 - 1 balsai (-ų)
10 kl. egzamino fantastinės literatūros kalba. (2012 m. Kovo 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/10-kl-egzamino-fantastines-literaturos-kalba.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 02:59
×