10 pasaulio išradimų


Daugelis siu dienu moksliniu isradimu ikunija zmonijos svajones aprasytas senuosiuose tekstuose. 10 pasaulio isradimai.

The school of one. The human-powered vending machine. Elektrinis mikrobas. Greitaeigis sraigtasparnis. Valgomas lenktyninis automobilis. Nissan leaf. Bioniniai pingvinai. Nuotoliniu būdu valdomas gyvas vabalas. Greičiausias pasaulyje garais varomas automobilis.

Bakterijos sukelia įvairias ligas. Bet mes turime būti dėkingi už vieną ypač talentingą mikrobą, Geobacter, kuris turi mažytį panašų į plaukus ištęsimą, pavadintą pili, kuris yra naudojamas, kad sukurtų elektrą nuo purvo ir nuotekų. Manoma, kad Geobacters yra 8 kartus efektyvesni negu kitos įtampos. Kitas žingsnis: kūrimas Geobacter-kuro elementai, kurie gali sukurti pigią, švarią elektrą.

Jau įmanoma , kad lenktyninis automobilis būtu “draugiškesnis” aplinkai. Sutikite pirmas pasaulyje F3 projektas, Formulės 3 lenktyninis automobilis, išvystytas Anglijos Warwick universitete: jis turi morkos pluoštus savo vairaratyje, bulvinį krakmolą abiejų pusių veidrodžiuose ir anakardžio riešuto kriaukles bolido stabdžių andėklyje. Visa tai veikia su šokolado spalvos ir augalinio aliejaus biodieselio mišiniu. Kūrėjų pastangos padaryti automobilį mažiau žalingesnį aplinkai pavyko.

  • MS PowerPoint 2861 KB
  • 2016 m.
  • 11 puslapių (375 žodžiai)
  • Universitetas
  • Margarita
  • 10 pasaulio išradimų
    10 - 2 balsai (-ų)
10 pasaulio išradimų. (2011 m. Kovo 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/10-pasaulio-isradimu.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 01 d. 05:05
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo