10 smulkiojo verslo žlugimo priežasčių


Verslo zlugimo priezastys. Žlugo verslo planas. Smulkaus ir vidutinio verslo žlugimo priežastys.

10 smulkiojo verslo žlugimo priežasčių. Maždaug pusė naujų smulkiųjų verslininkų žlunga per pirmuosius ketverius metus. Tai statistika, kuri priverčia drebėti net pačius drąsiausius. Žlugimo priežasčių yra daug ir įvairių. Jūs galite padidinti savo sėkmės galimybę, atpažindami šias priežastis.

Maždaug pusė naujų smulkiųjų verslininkų žlunga per pirmuosius ketverius metus.

Vilkinimas. Tapęs smulkiojo verslo savininku, pastebėsite, kad užduočių ir popierių kalnai ant jūsų darbo stalo kyla kaip ant mielių. Vis atstumdamas juos į šalį, auginate sau skolą ir, galų gale, ji gali peraugti jus pačius.

Konkurencijos ignoravimas. Pastaruoju laiku vartotojų lojalumo rodiklis yra smarkiai kritęs. Šių dienų klientas eina ten, kur jis gali gauti geresnį produktą ar paslaugą, netgi tada, jeigu dėl to reikia nutraukti ilgalaikius verslo santykius. Stebėkite savo konkurentus ir nesidrovėkite kopijuoti jų geriausių idėjų (žinoma, neperžengdami patentinės – autorinės nuosavybės įstatymo ribų). Kiekvieną savaitę ar mėnesį skirkite šiek tiek laiko įdiegti naujiems metodams, produktams ar paslaugoms jūsų firmoje.

Neatlikta ar prastai atlikta rinkotyra. Negalima sutikti su populiaria kliše, kad produktai ar paslaugos patys save parduoda . Jeigu neturite laiko arba galimybių ištirti rinkos savo produkcijai, pasamdykite patyrusį asmenį, kuris tai padarys už jus. Rinkotyra palaikys jūsų produkcijos pardavimo ir piniginių įplaukų į jūsų verslą lygį. Taigi labai svarbu, kad ji būtų atlikta gerai.

Klientų poreikių ignoravimas. Jeigu prisiviliojote naują klientą, turite labai stengtis, kad jį išlaikytumėte. Klientų aptarnavimas turi būti pagrindinė jūsų verslo ašis. Jeigu nesistengsite įtikti savo klientui, jis susiras kitą, kuris tai padarys.

Nekompetentingi darbuotojai. Samdykite tik tuos darbuotojus, kurie yra tikrai būtini jūsų verslo operacijoms atlikti.

  • Microsoft Word 8 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (700 žodžiai)
  • Katrė
  • 10 smulkiojo verslo žlugimo priežasčių
    10 - 2 balsai (-ų)
10 smulkiojo verslo žlugimo priežasčių. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/10-smulkiojo-verslo-zlugimo-priezasciu.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 05 d. 18:54
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo