100dienio scenarijus


100dienio scenarijus. Šimtadienio scenarijus.

Teisėjas. Prašau tylos salėje. (Pabeldžia plaktuku) Šiandien mes susirinkome Vilniaus rajono Maišiagalos Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Algirdo Gimnazijos teisme nuteisti arba išteisinti visiem gerai žinoma būrį kaltinamųjų, pasivadinusius „4G klasė“. Ją sudaro 20(?) žmonių, kaltinimus pareiškė „3G klasė“. Beje, jums yra skiriamas mūsų nemokamas teismo advokatas. Na, o dabar, prašau „3G klasės“ prokurorą paaiškinti už ką kaltinami šie puošniai apsirengę žmonės.

Prokuroras. Kaltinimų yra labai daug ir visi jie labai rimti..

Kaltinimas Nr.1. Klasės vadovė kaltinama vadovavimu teroristinei grupuotei. Anksčiau negalėjome iššifruoti informacijos, nes visos komandos buvo perduodamos rusų kalba. Vadeivos kodinis vardas – Načialnikas. O jos dešinioji ranka- Edmundas Ėmužis , kurio kodinis vardas- Zaičik. Kviečiu juos prieiti arčiau. (Apsauga arba padejėjas bent jau, atveda juos į tą kamerą, arba tiesiog į scenos vidurį, advokatas eina kartu)

Advokatas. (pasimetęs parodo jiem liuksą) Čia yra niekuo nepagrįstas kaltinimas. Išsigalvojimas. Neįmanoma, kad visiem puikiai žinoma geraširdė mokytoja Tatjana Adrijanova būtų dar ir kažkokios grupuotės vadeiva. O kilnusis Edmundas gal ir yra jos dešnioji ranka, bet tikrai ne teroristinėjė veikloje..

  • Microsoft Word 19 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (1022 žodžiai)
  • Malaja00
  • 100dienio scenarijus
    8 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
100dienio scenarijus. (2015 m. Gegužės 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/100dienio-scenarijus.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 12:23
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo