101 kepyklėlės analizė


Įvadas. Įmonės veiklos specifika. Gaminama produkcija. Interjeras ir eksterjeras. Kokybės vertinimas. Spragos ir pasiūlymai. Išvados.

Siekiant geriau susipažinti su UAB „101 Kepyklėlė“ veiklos specifika, bei teikiamų paslaugų efektyvumu, produkto kokybe, buvo atliekamas tyrimas.

Tyrime buvo siekiama nustatyti „101 kepyklėlė“ darbuotojų įgūdžius, aptarnavimo kokybę, bei įvertinti tam tikrą maisto produktą, šiuo atveju mielinę bandelę su vyšnių įdaru.

2 paveikslas. „101 Kepyklėlės“ kepyklėlės kituose miestuoseViena iš verslo varomųjų jėgų – darbuotojų lojalumas ir profesionalumas; šiuo metu įmonėje dirba 185 darbuotojai;

Bendra aplinka yra labai šviesi, Jaukumo suteikia šiuolaikiška muzika, grojama tinkamu garsumu. Spalvingas akcentas – bandelių foto sienos Sklindantis bandelių kvapas sukurią malonią atmosferą, bei sužadina petitą.

Eksterjeras gan modernus, stiklinės sienos su apačioje pavaizduotomis bandelėmis kviečia užeiti ir pristato kepyklėlės veiklos sritį.

Vasaros sezonu, lauke atsiranda krėslai, bei staliukai, kurie kviečia lankytojus pasilikti ilgiau. Nuo saulės apsaugo vasariški skėčiai. Bendro jaukumo, bei tvarkingumo suteikia žaluma, tujos vazonėliuose labai traukia akį. Visumoje kepyklėlės eksterjeras tvarkingas, ryškus ir modernus.

Darbuotojai dirba su tvarkingomis uniformomis, kurias sudaro balti marškinėliai, juodos liemenės ir ruda prijuostė. Tai išskiria juos iš paprastų klientų, suteikia išskirtinumo, apsilankymo metu pastebima, kad uniformos tvarkingos ir švarios.

Apsilankymo metu aptarnaujantysis personalas, pasisveikina, tačiau be šypsenos, neužmezgamas ryšys tarp darbuotojo ir kliento. Pastebimas darbuotojos nuovargis veide, manieros nedominuoja, kadangi darbuotojas, mažai kalba, tik paklausia ko norėsite, ir toliau dirba savo darbą.

  • Verslas Analizė
  • Microsoft Word 24078 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1215 žodžiai)
  • Vaida
  • 101 kepyklėlės analizė
    10 - 6 balsai (-ų)
101 kepyklėlės analizė. (2015 m. Birželio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/101-kepykleles-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 22:44
×