15 Faktų apie Napoleona


Faktų apie Napoleona. Justas Slivskis IF. Napoleonas manoma, kad turėjo nuodų paketą ant kaklo blogiausiam atvėjui. Buvoma sakoma, kad jis buvo darbacholikas. Jo mėgstamiausias maistas buvo kepta vištiena su keptomis bulvėmis ir svogūnais. Jis taipat bijojo. Dėl kažkokios priežasties jis teigė, kad turėjo ūmia uoslė. Napoleono armija pirma pradėjo naudoti konservus. Napoleono paskutiniai žodžiai prieš mirtį buvo. Jis manė kad. Jo žmonos tikrasis vardas buvo Marie Josephe Rose Tascher de la Pagerie. Jis persirengdavo į varguolio drabužius. Iki dabar Prancūzijoje nelegalu pavadinti kiaulė Napoleonu. Napoleonas buvo garsus dėl savo ūgio jis buvo. Napoleono mokytojas pasiūlė jam eiti į savanorius. Galbūt nenuostabu, kai jis buvo vaikas jam puikiai sekėsi matematika. Jo tėvai ir artimieji vadino jį pravarde Nabulo. Šaltiniai.


Buvoma sakoma, kad jis buvo darbacholikas, miegodavo tik 3-4 valandas per parą.

Jis taipat bijojo atvyrų durų, tik kas ateidavo negalėdavo praverti durų atvirai, o išėjęs greitai uždaryti.

Napoleono paskutiniai žodžiai prieš mirtį buvo ,,Prancūzija, kariuomenė, galvos kariuomenė Josephine. Angl: ,,France, army, head of the army, Josephine‘‘.

Jis manė kad Josephine atneša jam sekmės todėl jis visada žygiuodamas į mūšį prašydavo jį nutapyti.

Jis persirengdavo į varguolio drabužius, vaikščiodavo po Paryžiaus gatvės ir uždavinėdavo įvairius klausimus.

  • MS PowerPoint 4283 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (235 žodžiai)
  • Rewis
  • 15 Faktų apie Napoleona
    10 - 6 balsai (-ų)
15 Faktų apie Napoleona. (2016 m. Vasario 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/15-faktu-apie-napoleona.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 03 d. 00:27
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo