150W stiprintuvas


Anotacija. Įvadas. Informacijos šaltinių apžvalga. Analitinė dalis. Kursinio projekto užduoties analizė. Panašių prietaisų apžvalga. Schemotekstinė dalis. Smulkus veikimo principo aprašymas. Orientacinis patikimumo skaičiavimas. Konstrukcinė ir technologinė dalis. Spausdintos plokštės (SP) medžiagos parinkimas. SP laidininkų gavimo būdo parinkimas ir pagrindimas. SP montavimo metodo parinkimas ir pagrindimas pagal gamybos tipą. Medžiagų ir dangų parinkimas ir pagrindimas viso gaminio konstrukcijai. Gaminio surinkimo technologijos parinkimas ir pagrindimas. Išvados. Informaciniai šaltiniai.

Šiame darbe nagrinėjamas 150W stiprintuvas. Šio darbo tikslas – pagaminti veikiantį gaminį, kuris būtų mažas, kompaktiškas ir naudingas jį naudosiančiam žmogui ar įmonei. Darbe naudojamos kelios programos schemai surinkti ir ją testuoti (multisim ir ultabord). Šiomis programomis darbą daryti lengviau ir paprasčiau, kaip ir simuliuoti pačią schemą. Taip pat šis darbas padėjo gilinti žinias apie schemos konstrukcinę ir techologinę dalį, buvo galimybė rinktis kelis gamybos būdus. Galiausiai schema buvo pratestuota ir gaminys veikė ir stiprino garsą smarkiau negu buvo reikalaujama darbe.

This work presents 150W amplifier. The goal - to produce a working product that is small, compact and useful for person or company. At work used in several applications scheme to collect and test it (multisim and ultabord). These programs work to make it easier and easier to simulate and the scheme itself. Also, this work has helped to deepen the knowledge of the scheme of the construction and technological progress, it was a choice between several techniques. Finally, the scheme has been tested by the product and were strengthened and sound harder than it was required to work.

Nuo stiprintuvo panaudojimo srities priklauso jo parametrai ir kaina. Pigiausi yra stiprintuvai su integriniais grandynais, brangiausi – profesionalūs studijiniai ir lempiniai stiprintuvai.

Šio darbo tikslai:

Sukurti schemą, pažiūrėti kaip veikia simuliacija.

Išdėlioti elementus plokštėje ir pravesti takelius, elementus sudėlioti taip, kad jie užimtų kuo mažiau vietos.

Šiuo darbu bus gilinamos analoginės elektronikos žinios, taip pat garso signalo apdarojimo ir stiprinimo supratimas. Gautas žinias bus galima panaudoti tolimesniuose analoginės elektronikos projektuose.

Informacijos šaltiniai, kuriuos panaudojau šiame darbe, buvo internetinis puslapis Wikipedia, taip pat elektronika.lt, taip pat ieškota įvairios literatūros apie tranzistorių aprašymą.

Kadangi šiais laikais stiprintuvų gamyboje nueita labai toli, todėl stiprintuvai yra mažesni, kompaktiškesni, jų kainos tapo daug žemesnės, gaminami su labai mažais iškraipymais.

Sunkiausia buvo naudotis TSRS knygos 1968m. lempinių stiprintuvų modeliavimo pricipais.

  • Elektronika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 50 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (1987 žodžiai)
  • Universitetas
  • Giedrius
  • 150W stiprintuvas
    10 - 7 balsai (-ų)
150W stiprintuvas. (2015 m. Gegužės 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/150w-stiprintuvas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 12:52
×