18-tas gimtadienis, šventės organizavimas Meniu


18 gimtadienio svente jaunuoliui. Meniu gimtadienio sventei.

Darbo tikslai ir uždaviniai. Įvadas. Pasiruošimas 18- tam gimtadieniui. Gimtadienio laikas. Gimtadienio vieta. Veikla. Renginio užsakymo sudarymas. Meniu sudarymas. Meniu. Stalo serviravimas. Išvados. Literatūra.


18-tas gimtadienis , tai labai svarbi šventė , nes žmogus įžengia į suaugusių pasaulį. Tampa pilnametis ir atsako už save. Svarbus žingsnis žmogaus gyvenime , todėl ši šventė turi būti įsimintina. Tad ją reikia krupščiai suorganizuoti , kad viskas vyktų sklandžiai ir pagal planą.

Šią šventę suorganizuoti , bus gera patirtis , nes viską reikės paruošti jaunimui.Šiame projekte, bus nustatoma renginio vieta, laikas, žmonių kiekis, meniu sudarymas.

Pasiruošti gimtadieniui , reikia viską iš anksto suplanuoti ir paruošti. viskas vyktų sklandžiai, galima iš anksto numatyti daugelį veiksnių.

Nutarti , kas padės suorganizuoti šventę ir padės jų metu. Jei bus tinkamai pasiruošta , tai sutaupysime laiko ir pagerinsime svečių aptarnavimą.

Nuspręsti kiek reikės aptarnaujančių darbuotojų. Priklausys nuo svečių skaičiaus ir valgiaraščio sudėtingumo.

Šventės laikas būtų antrasis gruodžio savaitgalis. Tai yra 2014-12-13. Gimtadienis vyktų šeštadienį ir prsidėtų 18 valandą. Parinktas laikas yra puikus , nes nėra vėlyvas vakaras ar ankstyva popietė.

  • Microsoft Word 37 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (662 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vismantas
  • 18-tas gimtadienis, šventės organizavimas Meniu
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
18-tas gimtadienis, šventės organizavimas Meniu. (2017 m. Vasario 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/18-tas-gimtadienis-sventes-organizavimas-meniu.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 13 d. 06:00
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo