19 - 20 a. Transportas Vilniuje


XIX XXa. Transportas Vilniuje Istorijos tiraimojo darbo planas. Tiriamojo darbo idėja. Tiriamojo darbo tikslas. Tiriamojo darbo uždaviniai. Tiriamojo darbo rezultatas. Veiklos metodai. Reikalingos priemonės , patalpos , daiktai , finansai. Komandos sąrašas ir jos pareigos. Tautvydas Juknevičius. Kalendorinės veiklos planas ir jos etapai. Darbo eiga. Informacijos rinkimas internete. Tyrimas apie poveikį. Reikalingos priemonės. Pasiūlimai mokytojai.

Aš pasirinkau temą “XIX-XXa. Transportas Vilniuje”, nes transportas labai naudingas šiomis dienomis, kai kurie net neįsivaizduoja gyvenimo be savo automobilio. Mes kiekvieną dieną važinėjame į mokyklą su autobusais, troleibusais ar automobiliais, bet neįsivaizduojame, koks buvo transportas anksčiau, prieš šimtą ar net du šimtus metų. Todėl noriu, kad šiuolaikiniai žmonės, kurie net neįsivaizuoja, ką reiškia jodinėti ant žirgo, pajustų praeities žmonių gyvenimą.

Tiriamojo darbo tikslas

Noriu parodyti, kad ne tik automobilių variklių garsas skambėjo Vilniaus miesto gatvėmis, bet ir jomis buvo jodinėjama žirgais, važinėjama dviračiais ir kitu transportu, kurio šiomis dienomis net įsivaizduoti neįmanoma. Noriu, kad skiatytojai atsivertę mano darbą nusikeltų ir įsivaizduotų, kaip atrodė Vilnius, kai jis nebuvo perpildytas automobilių.

Tiriamojo darbo uždaviniai

Man reikės:

Surasti visus šaltinius

Sugalvoti informacijos pateikimo formą

Gauti leidimus naudotis šaltinias (pvz. Archyvu)

  • Microsoft Word 18 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (625 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Tautvydas
  • 19 - 20 a. Transportas Vilniuje
    10 - 6 balsai (-ų)
19 - 20 a. Transportas Vilniuje. (2015 m. Spalio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/19-20-a-transportas-vilniuje.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 00:14
×