2008 metų ekonominė krizė priežastys ir padariniai pasaulyje ir Lietuvoje


2008metu lietuvos krize. Krizes padariniai lietuvoje. Jav krizes priezastys 2008. 2008 metu krizes padariniai. Krize 2008 m. belgija. Ekonomine krize 2008 prisytatymas. Analitinis darbas apie es ekonomine krize. Analitinis darbas apie ekonomine krize.

Įvadas. Teoriniai krizės aspektai. Krizės sąvoka, rūšys ir samprata. Dažniausiai naudojamos sąvokos ekonominei krizei apibūdinti. Pirmoji pasaulinė ekonominė krizė. Ekonominės krizės priežastys. Ekonominės krizės pradžia. Jav. Europos sąjunga. Lietuva. Lietuvos, jav ir didžiosios britanijos ekonominių rodiklių palyginimas. Ekonominės krizės padarinių lietuvoje tyrimas. Tyrimo metodai. Tyrimo organizavimas. Duomenų pristatymas ir analizė. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedas

Kad šalies viduje nesukeltų panikos – ekonomistai vengia nuodugniai pateikti ekonominės krizės padėtį valstybėje. Dėl sunkiai pakeičiamos situacijos, piliečių norai nėra išklausomi, o protesto akcijų objektai yra vangiai analizuojami vyriausybėje dirbančių asmenų. Tai kelia nepasitikėjimą šalies vyriausybe ir politikais, kurie dirba seime ir priima valstybei svarbius sprendimus, kurie, dėja, netenkina eilinių šalies piliečių.

2009 metų ekonominės krizės priežastys ir padariniai.

Išanalizuoti 2009 metų ekonominės krizės priežastis ir padarinius, palyginti pasaulio ir Lietuvos ekonominius rodiklius.

Pasiekti darbo tikslą keliami tokie uždaviniai:

1.Išnagrinėti krizės sampratą.

2.Ištirti 2009 metų ekonominės krizės priežastis.

3.Išanalizuoti krizės padarinius.

4.Palyginti krizės padarinius pasaulyje ir Lietuvoje.

Analizuojant teorinę ekonominės krizės dalį buvo pasitelkta literatūros analizė, atliekant empyrinį tyrimą buvo naudojamas kiekybinis tyrimo metodas – anketinė apklausa ir kiekybinė duomenų analizė, kurie leido suprasti ir įvertinti Lietuvos visuomenės padėti 2008 metais prasidėjus ekonominei krizei.

Naudota literatūra: įvairūs straipsniai internete, knyga.

Darbą sudaro dvi dalys: teorinė, kurioje išdėstomi teoriniai ekonominės krizės aspektai ir analitinė, kuri padeda įvertinti Lietuvos gyventojų požiūrį į ekonominė krizę, jos padarinius.

Darbą sudaro įvadas, 2 dalys ir išvados. Pagrindinė darbo medžiaga aprašyta 23 puslapiuose, įskaitant 2 lenteles bei 6 paveikslus. Naudotos literatūros sąrašą sudaro 13 šaltinių.

  • Microsoft Word 209 KB
  • 2013 m.
  • 29 puslapiai (4978 žodžiai)
  • Universitetas
  • Edgaras
  • 2008 metų ekonominė krizė priežastys ir padariniai pasaulyje ir Lietuvoje
    10 - 1 balsai (-ų)
2008 metų ekonominė krizė priežastys ir padariniai pasaulyje ir Lietuvoje. (2013 m. Vasario 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/2008-metu-ekonomine-krize-priezastys-ir-padariniai-pasaulyje-ir-lietuvoje.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 21 d. 11:38
×