25-kto kadro efektas


25-kto kadro efektas. Žmonės nuo seno ieškojo būdų kaip užvaldyti ar paveikti kitų protus. 25-to kadro sąvoka suprantama kaip šiuolaikiškai. Žmogaus smegenys sugeba. Kiekvienas papildomas kadras. Taigi pasinaudojant 25-tu. Ar filmo metu. „25-asis kadras” visuomenėje. Žmogaus akis įsimena pamatytą atvaizdą ir mato jį ir po to. Regos savybės. Tuo metu, kai objektyvas uždengtas, žmogus toliau mato jau išnykusį vaizdą. Kaip jau buvo. „25-as kadras” kine ir televizijoje. Tačiau žmogaus akys gali nespėti užfiksuoti to kadro. Televizijoje naudojama sistema. Psichiatrai jau kurį laiką naudoja šį metodą gydyti priklausomybei nuo alkoholio. „25-asis kadras” medicinoje.  netikėkite viskuo, ką matote, skaitote ar girdite.

25-to kadro sąvoka suprantama kaip šiuolaikiškai, naudojantis elektroninėmis priemonėmis, per pasąmone pateikti informaciją ir paslėptus vaizdus.

Žmogaus smegenys sugeba sąlyginai kritiškai ir apgalvotai suvokti vizualinę informaciją 24-ių kadrų per sekundę greičiu. Būtent tokiu greičiu ir kuriami filmai.

Kiekvienas papildomas kadras, sąmoningai pridėtas į tą sekundę ir savo turiniu besiskiriantis nuo kitų likusių 24-ių kadrų – tai jau tikras zombavimas.

„25-as kadras” kine ir televizijoje.

 netikėkite viskuo, ką matote, skaitote ar girdite.

  • Psichologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 619 KB
  • 2015 m.
  • 14 puslapių (413 žodžiai)
  • Keitė
  • 25-kto kadro efektas
    10 - 4 balsai (-ų)
25-kto kadro efektas. (2015 m. Sausio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/25-kto-kadro-efektas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 11:19
×