3 LED šviesaforas


Įvadas. Šiam darbui reikalingi komponentai. Komponentų aprašymas. Projėkto schema. Kaip veiks schema. Veikimas Arduino programoje. Funkcinė schema. Logoritmas. Arduino. Išvados. Naudota literatūra.


Šiame darbe darysiu jog 3 LED lemputės šviestu kaip šviesaforas. Tai yra jog viena lemputė šviestu tam tikra laiką tada usidektu 2 lemputė ir tada 3, kaip šviesaforo lempos. Projektiniame darbe norėjau sužinoti Arduino Uno R3 mikrovaldiklio veikimą, bei jo pagalba padaryti baterijos testerį, kuris gebėtų rodyti kiek yra pakrauta baterija.

Automatika – mokslo ir technikos sritis, nagrinėjanti automatinio valdymo teoriją ir praktiką bei automatinių sistemų ir jas sudarančių techninių priemonių konstravimo principus. Pastaruoju metu automatinis valdymas yra tapęs vienu iš svarbiausių technikos mokslų, kurio principai ir dėsniai yra taikomi ne tik žmogaus kuriamose techninėse sistemose, bet yra stebimi ir kitose, matai su technika susijusiose ekonominėse ir socialinėse sistemose.

Su Arduino UNO galima prigalvoti įvairių projėktu. Tai labai paprasta platforma su kuria galima nuveikti labai daug kaip prijunkti Arduino prie Wifi tinklo, Bluetooth ryšio,programuoti ir visa ką kitą. Šiame darbe padariau jog 3 LED lemputės švistu kaip šviesaforas, šis darbas nera sudėtingas, todėl labai lengvai viskas pasidarė. Ateitije bus galima padaryti jog mirksėtu ne tik spalva o ir skaičiai, kurie padės mažiem vaikam labiau orentuotis einant per perija.

  • Elektrotechnika Referatas
  • Microsoft Word 305 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (923 žodžiai)
  • Karolis
  • 3 LED šviesaforas
    10 - 3 balsai (-ų)
3 LED šviesaforas. (2016 m. Gegužės 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/3-led-sviesaforas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 23:53
×