3d vartotojo sasaja


Trimates vartotojo sasajos referatas. Trimačio vaizdo sąvoka. Naudotojų sąsajos. Vartotoju sasajos.

Įvadas. Faktai apie. 3D vartotojo sąsają. Istorija. Sąvokos reikšmė. 3D efekto sukūrimas. 3D vartotojo sąsajos veikimas. Įrenginiai. 3D efektą užtikrinantys metodai. Tactile. 3D. 3D vartotojo sąsajos analizė. D sąsają papildančios naujovės. Išvados. Literatūros sąrašas.

Xxi amžiaus žmogus jau nebeįsivaiduoja savo gyvenimo be kompiuterio, interneto, promogų ir darbų atliekamų pastarųjų pagalba. Tai yra pagrindinė priežastis skatinanti informacinių technologijų specialistus tobulinti kompiuterius, jų veikimą, diegti naujoves, tokiu būdu skatinant dar didesnį vartotojų susidomėjimą. Vienas iš naujausių technologinių patobulinimų yra 3d vartotojo sąsaja. Tai yra viena iš vartotojo sąsajos rūšių, suteikiančių žmonėms galimybę pajusti didesnį malonumą naudojantis internetu ir kompiuteriu, gauti didesnį intuityvumo ir produktyvumo pojūtį ir kitų teigiamų dalykų.

Šiuo metu 3d vartotojo sąsaja yra geidžiama naujovė. Tačiau retas žmogus gilinasi į faktus ir technologines subtylybes siekdamas išsiaiškinti šios vartotojo sąsajos rūšies veikimo principą. Tad tai bus vienas iš šio darbo tikslų. Taip pat bus aptarta 3d naudotojo sąsajos istorija, siekiant suprasti kaip ši technologija vystėsi, išsiaiškinti kodėl ji veikia būtent šitaip, ir sužinoti kokie asmenys sumanė tokio pobūdžio projektą, pakeitusį kompiuterių ir interneto vartotojų įpročius ir įgeidžius. Siekiant, kad visa pateikta medžiaga, faktai ir informacija būtų naudingesnė ir aiškesnė bus pateikti 3d technologijos pavyzdžiai, sudaromosios dalys, papildančios šią sistemą.

Tai technologija, kuri naudojimasį kompiuteriu ir internetu paverčia įdomesniu. Trimačio vaizdo įrankiai, monitoriai, spausdintuvai, visą tai pagyvinančios garso aparatūros sistemos sukuria kitą, virtualų pasaulį, i kurį vis daugiau vartotojų perkelia savo didžiąją dalį savo gyvenimo. Tai itin moderni sfera turinti daug teigiamų dalykų. Jos privalumus masės jau gali dabar įvertinti besinaudodamos.

  • Microsoft Word 38 KB
  • 2012 m.
  • 15 puslapių (2736 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gintaras
  • 3d vartotojo sasaja
    10 - 2 balsai (-ų)
3d vartotojo sasaja. (2012 m. Balandžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/3d-vartotojo-sasaja.html Peržiūrėta 2018 m. Spalio 24 d. 08:51
×