3ds max programos praktika


3d max programa. 3dsmax darbai. 3ds max aprasymas. Kur naudojama 3ds max programa. Animacija referatas darbas. Viena spalva 3d max. 3d max aprašymas. 3d max kas yra. 3ds max istorija. 3d max knyga.

3Ds max apžvalga. Turinys. Įvadas. Kompiuterinė grafika. Dviejų dimensijų 2D grafika. Trijų dimensijų 3D grafika. Kompiuterinis modeliavimas. Modelio sąvoka. Modelio tipai. Pagrindiniai modeliavimo etapai. 3Ds max istorija. Pagrindiniai principai dirbant su 3Ds max. 3Ds max modeliavimas. Animacija. Medžiagų kurimas. Vaizdavimas. Darbo eiga. Apple ipad kūrimas (pirmasis žingsnis). Darbo eiga. Apple ipad kūrimas (antrasis žingsnis). Darbo eiga. Apple ipad kūrimas (trečiasis žingsnis). Išvados. Literatūra.

Savo praktikos ataskaitoje aš pabandysiu apžvelgti kompanijos ,,AUTODESK“ sukurtą ,,3DS MAX“ programą, kuri yra viena iš populiariausių ir plačiai naudojamų programų visame pasaulyje. Šioje ataskaitoje stengsiuosi atskleisti savo įgytas žinias ir praktinio darbo įgūdžius.

Tai darysiu remdamasi savo darbo patirtimi, bendrųjų informacinių technologijų pagrindų supratimu, įgytų studijuojant inžinerinę informatiką bei vadovaudamasi informacija, kurią man suteikė knygos, vaizdinė medžiaga ir visi kiti informacijos šaltiniai.

Kompanija ,,AUTODESK“ buvo įkurta 1982 metais, kuri yra įsikūrusi San Rafaelio mieste, Kalifornijoje. Programuotojas Johnas Walkeris yra vienas iš įkūrėjų kompiuterinio projektavimo programinės įrangos kompanijos „AUTODESK“ ir bendraautorius ankstyvosios versijos ,,AUTOCAD“ programinės įrangos produktų. ,,AUTODESK“ kompanija yra pasaulinė 2D ir 3D projektavimo programinės įrangos kūrimo lyderė. Ji yra JAV tarptautinė korporacija, kurios pagrindinis tikslas 2D 3D dizainas, skirtas naudoti architektūros, inžinerijos, gamybos, žiniasklaidos ir pastatų statybai. Kompanija taip pat suteikia skaitmeninės žiniasklaidos kūrimo ir valdymo programinės įrangos iš filmų ir televizijos vaizdo efektų, spalvų rūšiavimo ir redagavimo animacijos, žaidimų kūrimo ir dizaino vizualizacijas.

  • Informatika Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 423 KB
  • m.
  • 19 puslapių (3199 žodžiai)
  • Universitetas
  • Imantas
  • 3ds max programos praktika
    10 - 1 balsai (-ų)
3ds max programos praktika. (2012 m. Gegužės 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/3ds-max-programos-praktika.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 16:15
×