4 Lygis vaikų miestas knyga


4 lygis vaiku miestas knygos aprasymas. 4 lygis vaiku miestas aprasymad.

Paulius Urbonavičius 5a. Skaitau įvairias knygas. Apie knygą. Autorius Andreas Schluter. Apie autorių. Andreas Schlüter. Skaitymo aplinkybės. Kodėl pasirinkau skaityti šią knygą? Nebuvo ką veikti sugalvojau perskaityti šią knygą. Laikas Dabartis. Įvykiai Benas, žaidimų megėjas. Dalis vaikų supratę, kad gali daryti ką nori. Pamokymai Kad ir kaip blogai nutinka reikia nepasimesti ir aktyviai imtis veiksmų. Išvados. Kai esi bėdoje. Iliustracija. Iliustruokite įsimintiniausią perskaitytos pasakojimo epizodą. Knygos vertinimas. Ar siūlyčiau šią knygą perskaityti draugams? (pažymėkite atsakymą). Keliomis žvaigždėmis vertinu knygą? Keliais sakiniais pagrįskite.

Andreas Schlüter gimė 1958 Hamburge, Vokietija. Jis lankė pradinę mokyklą Surenlande ir baigė Farmsen gimnaziją. Baigęs mokyklą, jis studijavo didmeninės ir užsienio prekybos vadybą bei vadovavo vaikų ir jaunimo grupėms. Nuo 1990 metų dirbo kaip laisvai samdomas žurnalistas ir redaktorius. Nuo 1996 m., Jis aktyviai pradejo reikštis, kaip knygų ir scenarijų autorius. Jis jau yra parašęs apie 40 knygų vaikams.

Pirmasis įspūdis ją pavarčius. Iš pradžių ji man nepatiko atrodė labai nuobodžiai, mažai iliustruota.

Įvykiai: Benas, žaidimų megėjas, gauna naują žaidimą. Žaidžiant šį žaidimą, įvyksta programinė klaida. Šios klaidos pasekoje žaidime pranyksta visi suaugusieji, lieka tik vaikai iki 14m.

  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • MS PowerPoint 762 KB
  • 2014 m.
  • 11 puslapių (250 žodžiai)
  • Paulius
  • 4 Lygis vaikų miestas knyga
    10 - 2 balsai (-ų)
4 Lygis vaikų miestas knyga. (2014 m. Spalio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/4-lygis-vaiku-miestas-knyga.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 15:54
×