5-6 klasių gamtamokslinio kurso ir 7-12 klasių biologijos ugdymui skirti vadovėliai ir mokymo(si) priemonės


Klasių gamtamokslinio kurso ir 12 klasių biologijos ugdymui skirti vadovėliai ir mokymo si priemonės 2014 –. Galiojančių bendrojo ugdymo dalykų vadovėlių ir mokymo si priemonių sąrašas. – 6 klasių koncentras integruotas gamtos mokslų kursas. Lozdienė. Eureka! Gamtos mokslų vadovėlis 5 klasei. – Vil nius Briedis. Ustilaitė. Eureka! Gamtos mokslų vadovėlis 6 klasei. – Vilnius Briedis. Gliebė. Tyrėjo užrašai 5 klasei. Užduočių sąsiuvinis. Kirkutytė Aleknienė. Ir kt. Mokslininkų pėdomis. Gamtos mokslų vadovėlis V klasei. Vingelienė. Ir kt. Mokslininkų pėdomis. Gamtos mokslų vadovėlis VI klasei.

Tyrėjo užrašai yra skirti 5-os klasės mokinių gamtamoksliniam ugdymui(si). Šis naujausias leidinys papildo anksčiau išleistas serijos – „Mokslininkų pėdomis“ – mokymo(si) priemones. Pirmiausia „Tyrėjo užrašai“ skirti probleminiam mokymuisi ir tiriamajai veiklai ugdyti. Dabartiniame pasaulyje jau nebepakanka tik išmokti ir sužinoti, kad yra taip arba taip. Faktai ir žinios būtini, bet ne mažiau svarbu, kodėl tai vyksta, kaip tai būtų galima pritaikyti, kaip tai siejasi su realia aplinka. Tik keldamas tokius klausimus, gebėdamas analizuoti ir suvokdamas priežastis, mokinys taps brandžiai mąstančiu žmogumi ir suvoks pasaulį kaip vientisą ir nedalomą. Gamtos mokslai nebesuguls tik į biologijos, chemijos, fizikos „atskirus stalčiukus“, bet taps vieningu pasaulio suvokimu. Šiame leidinyje siekiama aprėpti visas dabartinėje bendrojo ugdymo mokykloje ugdomas gamtamokslines kompetencijas. Ypač jame daug dėmesio skiriama tyrinėjamo kompetencijai ugdyti. Tyrinėdami ir analizuodami įvairius reiškinius mokiniai ugdosi gebėjimus skaityti gamtamokslinę informaciją, ją analizuoti, interpretuoti, kritiškai vertinti ir perteikti kitiems. „Tyrėjo užrašuose“ pateikiamos skirtingo sudėtingumo užduotys. Atlikdami jas mokiniai modeliuos paprasčiausius gamtos reiškinius ir procesus, savarankiškai kels ir spręs problemas, bandys pagrįsti savo požiūrį, pritaikyti įvairioms gyvenimiškoms situacijoms.

  • Microsoft Word 32 KB
  • 2015 m.
  • 10 puslapių (3088 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ligita
  • 5-6 klasių gamtamokslinio kurso ir 7-12 klasių biologijos ugdymui skirti vadovėliai ir mokymo(si) priemonės
    10 - 5 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
5-6 klasių gamtamokslinio kurso ir 7-12 klasių biologijos ugdymui skirti vadovėliai ir mokymo(si) priemonės. (2015 m. Kovo 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/5-6-klasiu-gamtamokslinio-kurso-ir-7-12-klasiu-biologijos-ugdymui-skirti-vadoveliai-ir-mokymosi-priemones.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 14:39
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo