5 klasė, istorijos kontrolinis darbas (pagal „Laikas“ vadovėlį)


Istorija 5 klase. Istorijos kontrolinis. Klausimai? Kas yra istorija. Kokių žinote rašytinių ir nerašytinių šaltinių. Senovės baltų tikėjimas. Ka garbino baltai? Kas. Amžiu klausimai. Kokia yra amziu grandine? kas yra piliakalnis? kam reikalingas piliakalnis? kaip zmones gyveno piliakalnyja. Pirmūjų Lietuvos gyventojų ir akmens amžiaus gyventojų pasiekimų palyginimas. Karalius Mindaugas. Kada ir kokiomis aplinkybėmis buvo paminėtas Lietuvos vardas. Sventes. Kokios svarbiausios metu. Mindaugas sostine Vilnius. Kokia yra Lietuvos sostine? kuriu tautu ir tikejimu zmones guveno Vilniuja. Krikscionybe. Kas yra aukuras ? Kas yra bažnyčia? Kas yra krivis ? Kas yra pagonybė ? Lietuvos krikštas. Kodėl popiežius uždraudė kryžiuočiams kariauti su Lietuva. Pirmosios mokyklos. Kokių dalykų vaikai mokėsi parąpinėse mokyklose.

Ka garbino baltai? Kas atliko apeigas? Ka darė žyniai ir žynės? Užbaik sakinį ką tikejo baltai? - jie tikėjo pomir.

Kada ir kokiomis aplinkybėmis buvo paminėtas lietuvos vardas? Kaip lietuva buvo valdoma 11-13 amžiuja? Kodel lietuvos zemes reikėjo suvienyti į valstybę? Kas ir kaip suvienijo lietuvos valstybę? Kada ir kodel buvo priimtas KRIKšTAS? Kuo svarbi 1253metu liepos 6 diena? Kokia Mindaugo valdymo reikšme(nauda)?

Kokios svarbiausios metu sventes? kaip sukustas kalendorius? kam reikalingas kalendorius ir kaip jis naudojamas?

  • Istorija Skaidrės
  • MS PowerPoint 202 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (227 žodžiai)
  • Paauglys
  • 5 klasė, istorijos kontrolinis darbas (pagal „Laikas“ vadovėlį)
    10 - 2 balsai (-ų)
5 klasė, istorijos kontrolinis darbas (pagal „Laikas“ vadovėlį). (2015 m. Spalio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/5-klase-istorijos-kontrolinis-darbas-pagal-laikas-vadoveli.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 26 d. 02:01
×