5 pasaulio religijos aprašymas


Darbas. Pasaulio gyventojai. Darbas. Pasaulio religijos Krikščionybė. Darbas. Pasaulio didieji miestai.


Šiame puslapyje rodoma realiu laiku pasaulinė populiacija (dabartinė populiacija pasaulyje; šių metų gimimai, mirtys; einamosios dienos gimimai ir mirtys; populiacijos augimas šiais metais). Taip pat pateikiama valstybių bendra informacija ir jų ekonomika; visuomenės ir žiniasklaidos informacija; aplinkos informacija; maisto informacija; pateikiama vandens sunaudojimo informacija; energetikos informacija; sveikatos informacija. Viskas pateikiama būtent šiuo momentu. Ir galima stebėti, kaip keičiasi skaičiai realiu laiku.

Šiame tinklapyje pateikiama kylanti grėsmė, kuri dėl nuolatinio gyventojų skaičiaus augimo. Analizuojama kas nutiks jei ir toliau didės žmonių skaičius, tai kylantis badas, nykstantis jaunimas, vieno vaiko politikos modelis, Afrikos ir Europos problemos.

Straipsnyje pateikiama informacija apie žmonių populiacijos didėjimas ir tikslaus skaičiaus nustatimą.

Internetinėje svetainėje pateikiama žmonių gimstamumo skalė nuo 1500 iki 2050 metų. Taip pat suvedus savo gimimo datą galima sužinoti kiek tuo metu jau buvo žmonių ir kelintas žmogus buvai žemėje savo gimimo dieną.

Pasaulio populiacija pateikiama vaizdo įraše kuris trunka 5 min ir 46s.

Višnus – pasaulio palaikytojas. Jis kartais nusileidžia į žemę žmonių arba gyvulio pavidalu, kad atstatytu tvarką ir kovotų prieš blogį.

Šyva – turintis dvi puses draugiškąją ir žiauriąją. Dažnai vaizduojamas šokantis. Šokiu jis kuria pasaulį.

Maldos namai – pagoda arba šventykla. Čia aukojamos smilkalų lazdelės, kurių labai malonus kvapas. Daugelyje kraštų jauni vyrai dalį gyvenimo praleidžia vienuolynuose bonzų, budistų vienuolių, mokomi.

Tiesa apie kančios prigimtį. Gyvenimas yra kančia. Tiksi formulė yra tokia: ,,Gyvenimas yra sklidinas kančios“

Šventieji raštai – Tripitaka(formalus kanoninių budizmo raštų rinkinio (kanono) pavadinimas).

13,83 mln. gyventojų. Tai didžiausias ir labiausiai išsivystęs Kinijos miestas. Laikomas vienas didžiausių ekonominių centrų pasaulyje. Laikomas vienu didžiausių pasaulyje ekonominių centrų, taip pat laikomas laikomas modernios architektūros pavyzdžiu. Nors miestas labai išsivystęs, tačiau jauniems žmonėms yra sunku įsitvirtinti mieste. Emigrantai okupuoja miestą, vietiniai sunkiai juos priima. Vaikai negali mokytis legaliai mokyklose.

  • Microsoft Word 16 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (1519 žodžiai)
  • Mokykla
  • Greta
  • 5 pasaulio religijos aprašymas
    10 - 3 balsai (-ų)
5 pasaulio religijos aprašymas. (2017 m. Sausio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/5-pasaulio-religijos-aprasymas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 20:38
×