7 sėkmės lydimų žmonių įpročiai


Michael. . Gerber „ 7 sėkmės lydimų žmonių įpročiai ”.

7 sėkmės lydimų žmonių įpročiai knygoje, kurios autorius Stephen Covey. Knyga yra įkvepianti, ir apibūdina pagrindinius žmogaus veiksmus, patikslina skaitytoją ir teikia nurodymus kaip padaryti, kad skaitytojas siektų suprasti ir interpretuoti šiuos principus, kuriais pagrįsta laimė ir sėkmė. Covey mano, kad mūsų įpročiai yra galingiausi veiksniai mūsų gyvenime, gaminant mūsų efektyvumą ir išreiškiant savo charakterį. Covey pabrėžia, kad įpročiai yra žinių susikirtimo ir įgūdžių bei noro visuma. Įpročiai 1, 2, ir 3 susidoroti su savęs įvaldymo ir nepriklausomybę, o įpročiai 4, 5, ir 6 pamatus sėkmingai tarpusavyje darbo pagrindą. Įprotis 7 dėmesys skiriamas atnaujinimo ir nuolatinio tobulėjimo link asmeninės laimės ir sėkmės, o visada ir laikydami save atskaitinga už savo veiksmus per įpročiai 1-6.

Pirmiausia ,reikia siekti tarpusavio priklausomybės ,kad pats suprastum ir kad kiti tave suprastų. Savivoka leidžia mums pažvelgti į save iš šalies, netgi analizuojant savivokos paradigmą, kuri iš esmės lemia mūsų veiksmų efektyvumą.

  • Microsoft Word 18 KB
  • 2015 m.
  • 6 puslapiai (736 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lamas
  • 7 sėkmės lydimų žmonių įpročiai
    10 - 5 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
7 sėkmės lydimų žmonių įpročiai. (2015 m. Kovo 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/7-sekmes-lydimu-zmoniu-iprociai.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 16:46
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo