8 klasės auklėtojo veiklos planas


Aukletojo planas. Klasės auklėtojo planas 9 klasei. Darbo su klase planas. Pamokos klases aukletojo plano pavyzdis. 9 klasės auklėtojos veiklos planas. 9 klasės veiklos programa.

Klasės auklėtojo tikslai ir uždaviniai. Tikslai. Siekti mokymosi įgūdžių kokybės gerinimo ir teigiamos mokymosi motyvacijos. Ugdyti pilietinį aktyvumą, skiepyti tvirtas dorovines nuostatas. Efektyvinti pedagoginės, psichologinės ir socialinės pagalbos teikimą įvairių poreikių ir galimybių mokiniams. Ugdyti gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti. Pasiekti maksimalų mokyklos ir tėvų bendravimą ir bendradarbiavimą. Uždaviniai. Skatinti mokymosi motyvaciją. Skatinti moksleivius aktyviai dalyvauti klasės ir mokyklos renginiuose, popamokinėje veikloje. Siekti, kad mokiniai nepraleidinėtų pamokų be priežasties. Teikti informaciją tėvams ir auklėtiniams apie mokslo pažangą, sėkmę ir ugdymosi poreikius. Įvertinti pedagoginių konsultacijų poreikius ir galimybes. Ugdyti gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti su mokinių tėvais, nuolat juos informuoti apie mokinių pasiekimus. Suteikti tėvams galimybę lankytis atvirose pamokose, kurių metu tėvai gali stebėti ugdymo procesą, susipažinti su vaiko pasiekimais. Vykdyti prevencinį darbą. Klasės charakteristika. Darbas su klase. Darbas su klasės mokytojais ir kitais mokyklos darbuotojais. Individualus darbas su mokiniais. Bendravimas ir bendradarbiavimas su mokinių tėvais.
  • Microsoft Word 14 KB
  • 2014 m.
  • 3 puslapiai (869 žodžiai)
  • Mokykla
  • Vilma
  • 8 klasės auklėtojo veiklos planas
    9.6 - 5 balsai (-ų)
8 klasės auklėtojo veiklos planas. (2014 m. Gegužės 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/8-klases-aukletojo-veiklos-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 13 d. 23:28
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo