9 klasės chemijos vadovėlio analizė


Vadovėlio analizė Bendra informacija apie vadovėlį. Reikalavimai pagal Lietuvos Higienos norma HN 22 2003 “ Mokykliniai vadovėliai “. Vadovėlio turinio vertinimas. Vadovėlio medžiagos atitiktis Bendrosioms programoms. Vadovėlio metodinė struktūra. Vadovėlio medžiagos tekstinė ir vaizdinė kokybė. Vadovėlio medžiagos tinkamumas vertybinėms nuostatoms ugdyti.

Popierius atitinka reikalavimus, tai yra atspausdintas ant vienos rūšies popieriaus, lapai neskaidrūs, nepurūs, nuo prisilietimų ar staigių judesių neplyšta.

Šriftas, pagrindinio teksto, yra didesnis nei reikalavimuose (12), tačiau svarbiausia, kad ne mažesnės. Pagalbinio teksto dydis 2 mm.

Teksto fonas parintas baltas su juodomis raidėmis. Vadovėlio trūkumas, kai kurios pagrindinės temos (49 psl. “Rūgštys ir bazės”; 109 psl. “Druskos”; 143 psl. “Metalai”) yra užrašytos ant kontrastingų ir ryškių spalvų iliustracijų, pavadinimai susilieja su fonu.

Vadovėlio plotis 165 mm, aukštis 235 mm – reikalavimus atitinka.

Vadovėlis įrištas patvariai, tačiau puslapiai atvertus nesilaiko, norint, kad laikytųsi reikia puslapius laikyti, kad neatsiverstų kitas puslapis.

Vadovėlio svoris yra iki 500 g (g)

Vadovėlio turinio vertinimas (pagal Bendrojo ugdymo dalykų vadovėlių turinio vertinimo tvarkos aprašas 2012)

  • Chemija Analizė
  • Microsoft Word 20 KB
  • 2015 m.
  • 3 puslapiai (550 žodžiai)
  • Jurgita
  • 9 klasės chemijos vadovėlio analizė
    10 - 5 balsai (-ų)
9 klasės chemijos vadovėlio analizė. (2015 m. Kovo 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/9-klases-chemijos-vadovelio-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 04:13
×