A. Kamiu "Kaligula" - egzistencialistinė drama


Alberas kamiu svetimas analize. Kamiu svetimas analize. Alberas kamiu svetimas santrauka. Kaligula knyga. Svetimas analize. Svetimas kamiu analize. Kamiu kaligula aprasymas. Kamiu kaligula knyga. A. kamiu svetimas analize. Kaligula interpretacija.

A. Kamiu "Kaligula" - egzistencialistinė drama. “Egzistencializmas - filosofijos kryptis, analizės išeities tašku laikanti žmogaus buvimą (egzistenciją) ir jo vietą bei vaidmenį pasaulyje. ”

egzistencializmas - filosofijos kryptis, analizės išeities tašku laikanti žmogaus buvimą (egzistenciją) ir jo vietą bei vaidmenį pasaulyje

egzistencialistų filosofavimo išeities taškas - kraštutinis individualizmas. Teigiama, kad tikrovė yra negrįžtamai suskilusi į dvi sritis: sąmonės ir daiktų. To neišvengiamas rezultatas - žmogaus susvetimėjimas. tai pastebime kaligulos žodžiuose helikonui: tiesiog staiga pajutau norą turėti tai, kas neįmanoma. Daiktai tokie, kokie yra, manęs nepatenkina. Man reikia mėnulio arba laimės, arba amžinybės, ko nors, galbūt ir beprotiško, bet ne iš šio pasaulio. čia jaučiamas žmogaus susvetimėjimas, jam šis pasaulis pasidaro svetimas, jo sąmonė ieško neįmanomų, nepasiekaimų kito pasaulio daiktų.

egzistencializme žmogus yra pasimetęs pasaulyje, neturinčiame jokios tvarkos ir prasmės, be tos, kurią jam suteikiąs pats žmogus. kaligula sako, jog žmonės verkia todėl, kad viskas yra ne taip, kaip turėtų būti.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2010 m.
  • 1 puslapis (439 žodžiai)
  • Mokykla
  • Zakarijas
  • A. Kamiu "Kaligula" - egzistencialistinė drama
    7 - 2 balsai (-ų)
A. Kamiu "Kaligula" - egzistencialistinė drama. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/a-kamiu-kaligula-egzistencialistine-drama.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 09 d. 00:30
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo