A Mickevičius Gražinos paveikslas A. Mickevičiaus poemoje „Gražina“


Adomas mickevičius gražina. A.mickevicius grazina. Mickevicius grazina. Grazinos paveikslas rasinys. Adomas mickevicius grazina rasinys. A. mickevičius gražina. A mickevicius grazina. Adomas mickevicius grazina rasinelis. A mickevicius grazina rasinys. Rasinys apie grazinos paveiksla.

Gražinos paveikslas A. Mickevičiaus poemoje „Gražina“. A. Mickevičius – garsus poetas gimęs 1798 m. Zaosėje, rašęs lenkų kalba, tačiau jo gyvenimas yra glaudžiai susijęs su Lietuva. Jis - dviejų kultūrų, Lenkijos ir Lietuvos, atstovas, romantizmo epochos menininkas.

A.

A. Mickevičius yra parašęs daug kūrinių, garsių ne tik Lietuvoje. Vienas iš jų – gražina , parašyta 1823m. gražina – epinė poema, tačiau ji ne tik sklandžiai perteikia įvykius, bet yra ir pakankamai jausminga, emocinga.

Gražina, už visas gražiausia mergina – pagrindinė a. Mickevičiaus kūrinio gražina herojė. Tai, kad ji yra pagrindinė šios poemos herojė parodo išsamus bei nuoseklus merginos apibūdinimas, aprašomi veiksmai.

Gražina tarsi įkūnija tris asmenis – gražią moterį, gudrią valdovę ir drąsią karžygę. Ji graži taryt gėlė, sukrovus žiedą, paslaptinga, nes nuo svetimų mintis paslėpti mėgo ir drąsi, nes nebijojo vyriškų išbandymų. Kunigaikščio žmona – graži bei žavi moteris. Ji didžiavosi kad nuo liutauro – milžino galingo – ūgiu nė kiek neatsiliko . širdis į vyro panašėjo , kaimiečiai manė vyrą susitikę, , su lūšena ant marmuro kaktos – visa tai rodo, kad mergina yra vyriško stoto. A. Mickevičiaus herojė turėjo vyrišką pomėgį – mėgo medžioti.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2010 m.
  • 1 puslapis (330 žodžiai)
  • Mokykla
  • Danielius
  • A Mickevičius Gražinos paveikslas A. Mickevičiaus poemoje „Gražina“
    10 - 1 balsai (-ų)
A Mickevičius Gražinos paveikslas A. Mickevičiaus poemoje „Gražina“. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/a-mickeviciaus-grazina.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 02 d. 09:34
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo