A. Vaičiulaitis "Valentina"


Antanas vaiciulaitis valentina santrauka. Antanas vaiciulaitis valentina analize. Vaiciulaitis valentina analize. Valentina santrauka. Valentina analize. Vaiciulaitis valentina santrauka. A.vaiciulaitis valentina. Antano vaiciulaicio valentina analize. A vaiciulaitis valentina santrauka. Antanas vaiciulaitis valentina aprasymas.

"Valentina”, – mano nuomone, pats graudžiausias lietuvių literatūros kūrinys. Galbūt pelnytai jis gali būti vadinamas gražiausia meilės saga ar jausmingiausiu lietuvio autoriaus romanu. Jis kupina svajonių, o būtent svajonės, kurios, žinome, neišsipildys, ir yra pats graudžiausias dalykas šiame romane (o gal ir apskritai visame plačiame pasaulyje).

valentina , – mano nuomone, pats graudžiausias Lietuvių literatūros kūrinys.

Mano pasirinkta ištrauka ir žavi antano svajonių nuoširdumu bei graudumu. Skambant giedrai muzikai ir švelniam valentinos balsui, jis nugrimzta į peizažą, nugrimzta į ramų bei lengvą čiurlionio paveikslą, nugrimzta į vestuviniu maršu aidintį bažnyčios altorių. Tai, kaip a. Vaičiulaitis vaizduoja muzikos paveiktą antaną, jo jausmų pasaulį ir patį požiūrį į ilgesingą muziką, rodo, kad jo kūrybą stipriai veikė impresionistinės srovės. Įspūdis, kurį jis sukuria palyginimais, gamtos vaizdais, epitetais ir pačiu svajonės turiniu, yra toks įtikinamas, kad nejučiomis išgyveni tą patį audringą jausmą, kurį patiria antanas. Vieną akimirką antano svajonės visiškai susilieja su muzika ( ilgas pabaigos gaudimas nusitęsė kaip baltas nuotakos šydas ), su muzika, kuri tarsi bijo prabilti ir skambėti tam svetimam pasauly , kuri sukuria gražiausias svajones ir įkvepia tauriausius jausmus.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2010 m.
  • 1 puslapis (482 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Apolinaras
  • A. Vaičiulaitis "Valentina"
    8.8 - 5 balsai (-ų)
A. Vaičiulaitis "Valentina". (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/a-vaiciulaitis-valentina.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 22 d. 05:48
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo