AB Achema veikla


AB “Achema” veiklos analizė. Darbo autorius – Aleksandras Darbo vadovė - Regina Šilinskienė. Darbo uždaviniai. Pateikti vadybos sampratą Išanalizuoti vadybos funkcijas Atlikti AB „Achema“ veiklos analizę. Vadybos samprata. Vadyba – tai organizacijos visuminės veiklos dalis. Vadybos funkcijų samprata. Akivaizdu, kad viena iš pagrindinių komponentų. Valdymo funkcijos. Planavimas organizacijose - tai tikslų nustatymas ir priemonių tiems tikslams pasiekti parinkimas. AB“Achema” – didžiausia. AB „Achema“ SWOT analizė. AB „Achema“ stipriosios. AB „Achema“ silpnosios pusės specialistų trūkumas. AB „Achema“ pavojai išorinėje aplinkoje Per dideli Europos Sąjungos reikalavimai. AB „Achema“ organizacijos galimybės eksporto galimybės visame pasaulyje. Išvados. SWOOT analizė parodė, kad AB ‚Achema“ pasižymi savo stipriosiomis pusėmis labiau nei silpnosiomis.

Pateikti vadybos sampratą; Išanalizuoti vadybos funkcijas; Atlikti AB „Achema“ veiklos analizę.

AB „Achema“ stipriosios pusės: ši įmonė didžiausių azoto trąšų ir kitų pramoninių chemijos produktų gamintoja šalyje bei didžiausia tokio pobūdžio gamykla Baltijos šalyse ir tai stiprus ekonominis pagrindas tolimesnei šios įmonės plėtotei; daug dėmesio skiriama tinkamam personalo parengimui ir motyvavimui; dirbančio personalo patirtis; platus eksportas; konkurentai yra ne tokios didelės įmonės ir jos tik semiasi iš šios įmonės patirties; šiai įmonei skiriamas nemažas Europos Sąjungos dėmesys; nuolatinis konsultavimasis su partneriais iš užsienio šalių, taip įgaunama nauja patirtis ir kolegialiai sprendžiamos iškilusios problemos. tinkama finansinė apskaita ir lėšų paskirstymas.

AB „Achema“ silpnosios pusės: specialistų trūkumas; pasenusios technologijos neatitinka ES reikalavimų, o jiems keisti reikia nemažai lėšų;.

AB „Achema“ pavojai išorinėje aplinkoje: Per dideli Europos Sąjungos reikalavimai; Konservatyvus darbuotojų ir specialistų požiūris į naujas technologijas ir t.t. per mažas dėmesys jaunųjų specialistų motyvavimui Lietuvos švietimo sistemos atžvilgiu (t.y. labai mažai kas renkasi specialybes, susijusias su AB „Achema“ veiklos sritimis.).

AB „Achema“ organizacijos galimybės: eksporto galimybės visame pasaulyje; naujos bendradarbiavimo formos ir naujų idėjų diegimas; šios įmonės filialų plėtimas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

  • Vadyba Skaidrės
  • MS PowerPoint 17 KB
  • 2014 m.
  • 12 puslapių (586 žodžiai)
  • Vaida
  • AB Achema veikla
    10 - 3 balsai (-ų)
AB Achema veikla. (2014 m. Birželio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/ab-achema-veikla.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 13:57
×