Ab Alita nuosavo kapitalo ir įsipareigojimų analizė


Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai. Nuosavo kapitalo ir isipareigojimu santykis. Kapitalo ir isipareigojimu apskaita. Nuosavo kapitalo analize tai. Imones nuosavo kapitalo ir isipareigojimu analize. Imones isipareigojimu analize. Nuosavo kapitalo anotacija. "verslo+plėtra,+konkurencingumas+ir+vieta+rinkoje.". Kursinis isipareigojimai.

Ab „alita“ nuosavo kapitalo ir įsipareigojimų analizė. Santrauka. Įvadas. Ab „alita“ veiklos ir informacijos šaltinių apžvalga. Nuosavo kapitalo ir įsipareigojimų analizė. Nuosavo kapitalo analizė. Nuosavo ir skolinto kapitalo santykio analizė. Nuosavo kapitalo pelningumo analizė. Įsipareigojimų analizė. Įmonės mokumas. Įmonės mokumo analizės reikšmė. Ab „alita“ nuosavo kapitalo ir įsipareigojimų analizė. Nuosavo kapitalo analizė. Nuosavo ir skolinto kapitalo santykio analizė. Nuosavo kapitalo pelningumo analizė. Įsipareigojimų analizė. Įmonės mokumas. Išvados. Terminų ir sąvokų žodynas. Literatūros sąrašas.

Problematika. Nuosavo kapitalo ir įsipareigojimų analizei yra skiriamas nepakankamas dėmesys, nors nuo šių elementų priklauso įmonės verslo plėtra, konkurencingumas ir vieta rinkoje, naujos technikos ir technologijų diegimas, gaminamos produkcijos ir teikiamų paslaugų apimtis bei kokybė, sugebėjimas laiku atsiskaityti su tiekėjais. Todėl įmonės finansinę būklę reikia nuolat stebėti bei vertinti rodiklių kaitą. Ši tema aktuali AB „Alita“ dėl to, kad 2010 m. ji patyrė didelius nuostolius, kurie lėmė tai, kad nuosavo kapitalo suma yra neigiama, smarkiai išaugo trumpalaikių įsipareigojimų suma ir įmonei reikia nuolat ir atidžiai stebėti rodiklius ir jų kaitą, kad galėtų kuo greičiau ir su kuo mažiau nuostolių galėtų vėl sėkmingai dirbti ir plėsti savo veiklą.

Darbo objektas. AB „Alita“ nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai 2010-2011 m.

Darbo tikslas. Atlikti AB „Alita“ nuosavo kapitalo ir įsipareigojimų analizę.

Darbo uždaviniai.

1.Išnagrinėti nuosavo kapitalo ir įsipareigojimų analizės metodus.

2.Nustatyti AB „Alita“ kapitalo panaudojimo efektyvumą.

3.Išanalizuoti AB „Alita“ nuosavo ir skolinto kapitalo santykį.

4.Įvertinti AB „Alita“ nuosavą kapitalą ir jo įtaką įmonės mokumui

Darbo metodai.

•Įmonės

•Pirminių šaltinių ir AB „Alita“ finansinių ataskaitų analizė.

•Grafinis rezultatų vaizdavimas.

  • Microsoft Word 114 KB
  • 2013 m.
  • 27 puslapiai (7603 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vytautas
  • Ab Alita nuosavo kapitalo ir įsipareigojimų analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Ab Alita nuosavo kapitalo ir įsipareigojimų analizė. (2013 m. Sausio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/ab-alita-nuosavo-kapitalo-ir-isipareigojimu-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 18 d. 16:11
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo