AB Audimas analizė


AB "Audimas". Įmonės misija. Įmonės vizija. Vertybės. Istorija. Personalas. Prekės teikimo specifika. Paslaugu vartotojai, ju grupavimas. Paslaugu kainodara, pagrindiniai fiksuotieji ir kintami kastai. Fiksuotieji kastai. Kintami kastai. Produktu prekyba. Mažmeninė parduotuvė. Prekių kokybės valdymas. Rinkos pokycio situacijos modeliavimas. Stiprybės. Silpnybes. Galimybes. Gresmes. Apdovanojimai, istorija.

Generalinė direktorė-->Centrinė būstinė(vadovai:didmenos tinklo, resursu pletros, rinkodaros, mazmenines prekybos tinklo, sporto aprangos uzsakymo, vykdomasis direktorius, produkto valdymo vadovas... )-->Parduotuvių vadybininkai-->Pardavėjai/konsultantai

"Audimo" stiprioji puse- jauna, energinga ir aktyvu gyvenimo buda propaguojanti komanda. Darbuotoju ir partneriu patirtis padeda imonei islaikyti lyderio varda. Kompanijos vertybe yra kompetentingi ir motyvuoti darbuotojai, del kuriu stengiasi, kad jie taptu profesionalus tam tikros srieties specialistai. Taip pat imone skatina savo darbuotojus pateikti savo idejas, kad prisidetu prie bendro veiklos rezultato. Audimo moto- paprasti zmones suburti i nepaprasta komanda. Tai- musu verslo sekmes atradimas....paprasta atrasti nepaprasta... Is viso Lietuvoje dirba 455 darbuotojai, o Baltarusijoje 100 darbuotoju.

Vartotoju imone kaip ir neisskiria, nes prekes kuriamos visokio amziaus zmonems, kurie propaguoja aktyvu gyvenima. Taip pat didelia dali vartotoju uzima zymus sportininkai, kaip ir minejau pries tai.

Fiksuotieji kaštai – tai išlaidos, kurios nesikeičia produkcijos kiekiui didėjant ar mažėjant.

Kaip ir dideles konkurencijos lietuvisku prekiu rinkoje nera. Pagrindine konkurente AB Utenos trikotazas. Taciau uzsienio produkcija kisa koja, tokia kaip Nike Adidas Puma HH Oneil ir panasiai. Bet vartotojai istikimi lietuviskai produkcijai renkasi Audimo produkcija. Kad geriau pamatytume rinka, pateiksiu SSGG analize:

- Turi aukštą prekės ženklo vertę ir yra vertinama kaip socialiai atsakinga įmonė

  • Microsoft Word 16 KB
  • 2016 m.
  • 8 puslapiai (1460 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gabriele
  • AB Audimas analizė
    10 - 8 balsai (-ų)
AB Audimas analizė. (2015 m. Kovo 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/ab-audimas-analize.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 24 d. 15:03
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo