AB Audimo prekės ženklo analizė


Istorija ir prekės ženklo žinomumas. Prekės ženklo vertė. 365 dienos per metus. Prekės ženklo dizainas Registracijos metai Registracijos šalys šalių trumpiniai.


Šiuolaikiniame pasaulyje, verslo aplinka patiria įvairius pokyčius kiekvieną dieną. Todėl įmonėms svarbu užtikrinti savo autentiškumą ir išskirtinumą. Tam pasitelkiamos įvairios intelektinės nuosavybės apsaugojimo priemonės. Viena iš jų - prekės ženklai. Prekės ženklai koduoja tam tikras prekės fizines savybes, funkcinę naudą, emocines ir kitas neapčiuopiamas savybes, kurias patiria produkto vartotojai. Toliau plačiau pristatysime lietuviškos įmonės „Audimas“ prekės ženklą.

Prekės ženklo vertė. Tiek įmonės, tiek prekiniame ženkle naudojamas žodis audimas, kuris asocijuojasi su audiniais ir rūbais. Pavadinimas lengvai įsimenamas, tai pat jis sukelia asociacijas su senovėje naudojama audinių gamybos technologija, kuri per daugelį metų buvo tobulinama ir išliko iki šių dienų. Todėl Audimo prekės ženklo vardas siejamas su ilgaamžiškumu ir laiko patikrintu gamybos būdu. Visuose buvusiuose ir esamuose kompanijos logotipuose naudojamas įmonės vardas, tokiu būdu platinamas prekės ženklo pavadinimo žinomumas, nes asmenys naudojantys prekes pažymėtas Audimo logotipais, netiesiogiai jį reklamuoja. Galime išskirti, jog 1 ir 2 prekės ženklo logotipuose naudojamas simbolis – A raidė, kuri simbolizuoja dvasinio ir fizinio komforto siekimą. Todėl šių prekinių ženklų logotipai trasuoja žinutes susijusias su pagrindinėmis įmonės vertybėmis, išskirtinumu ir naudomis, kurias įmonė teikia vartotojams. Tai pat Audimas išskiria naudas, kurias jie siūlo klientams:

  • Microsoft Word 1089 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (864 žodžiai)
  • Universitetas
  • Simona
  • AB Audimo prekės ženklo analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
AB Audimo prekės ženklo analizė. (2017 m. Lapkričio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/ab-audimo-prekes-zenklo-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 22 d. 21:01
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo