AB "Grigiškės" įmonės socialinė atsakomybė


AB „ Grigiškės “ Apie įmonę. AB „ Grigiškės “. Biologinės įvairovės saugojimas. Gamtinių išteklių tausojimas. Tikimo grandinės valdymas.


Būdama viena didžiausių popieriaus gamybos iš makulatūros ir pirminio pluošto bei medienos apdirbimo įmonių Baltijos šalyse, AB „Grigiškės“ jaučia atsakomybę už veiklos poveikį socialinei, ekonominei ir gamtinei aplinkai.

Ypatingas dėmesys skiriamas teisės aktų reikalavimų įgyvendinimui, aplinkos apsaugai, darbuotojų teisių ir saugumo užtikrinimui, veiklos skaidrumui.

2012 metais įmonė gavo ISO 14001 aplinkos vadybos standarto sertifikatą.

Įgyvendinant šį standartą AB „Grigiškės“ parengė aplinkos apsaugos politiką, kurioje įsipareigojo:

Dalis biokuro yra pačios įmonės gamybos atliekos, kurių degimo poveikis oro kokybei šiltnamio efektą sukeliančių dujų (CO2) atžvilgiu yra nulinis.

Siekiant sumažinti kietųjų dalelių patekimą iš popieriaus gamybos patalpų į aplinkos orą, 2012 m. įdiegta oro valymo sistema - sauso tipo rankovinį filtras. Naujas įrenginys pagal techninius parametrus leidžia efektyviai (iki 95%) surinkti ir utilizuoti popieriaus gamybos procese susidariusias kietąsias daleles.

Pagal specialiai parengtą oro stebėjimo programą nuolat stebimas įmonės poveikis aplinkai. Matavimų rezultatai patvirtina, kad AB „Grigiškės“ leistino teršalų kiekio aplinkos ore neviršija.

2013 m. įgyvendino lietaus nuotekų valymo įrenginių įdiegimo projektą, kurio dėka į Neries upę išleidžiamos išvalytos lietaus nuotekos, taip apsisaugant nuo gruntinio vandens užteršimo nuotekomis rizikos.

Šis projektas prisidėjo prie Neries upės baseino vandens išteklių kokybės gerinimo, taip pat turėjo teigiamą poveikį Baltijos jūros vandens kokybei.

Skatindama miškų išsaugojimą puoselėja medelių sodinimo tradiciją. Trakų ir Vilniaus miškų urėdijoje vyko medelių sodinimo akcija, kurioje AB „Grigiškės“ ir UAB „Baltwood“ darbuotojai kasmet užsodina po 1 ha miško. Šia akcija bendrovės parodė, kad medieną ne tik naudoja produkcijos gamybai, bet ir prisideda prie miškų atsodinimo.

  • Microsoft Word 15 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (1404 žodžiai)
  • Kolegija
  • Karina
  • AB "Grigiškės" įmonės socialinė atsakomybė
    10 - 2 balsai (-ų)
AB "Grigiškės" įmonės socialinė atsakomybė. (2016 m. Gruodžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/ab-grigiskes-imones-socialine-atsakomybe.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 18 d. 05:59
×