Ab „Grigiškės“ socialinės atsakomybės ataskaita


Įvadas. Įmonės charakteristika. Istorija. Misija, vizija, vertybės. Vadovybė. Produkcija. Siekis įgyvendinti socialinės atsakomybės principus. Kokybės politika. Tiekimo grandies politika. Aplinkosauga. Suinteresuotų grupių įtraukimas į įmonės veiklą. Įsa strateginių krypčių nustatymas įmonėje. Atskaitomybė apie įsa veiklą. Išvados. Naudoti šaltiniai.

Kasmet peržiūrėti ir atnaujinti kokybės politiką, nustatyti kokybės politiką atitinkančius kokybės tikslus.

Tiekimo grandies politika įmonės veikloje pradėta vykdyti nuo 2010 metų birželio 7 dienos.

AB „Grigiškės“ patvirtina, jog tiekimo grandies politika yra viešai prieinama.

racionaliai vartoti energetinius ir vandens išteklius, taikant šiuolaikines gamybos bei aplinkos komponentų valymo technologijas ir nekenkiant gaminamos produkcijos kokybei;

Didelis dėmesys bendrovėje skiriamas oro nuo kietųjų dalelių (medienos, popieriaus dulkės, suodžiai) valymui, todėl gamybiniuose cechuose eksploatuojami 9 oro valymo įrenginiai. 2005 metais keli iš jų buvo pakeisti šiuolaikiškais rankoviniais oro valymo įrenginiais.

AB „Grigiškės“ Klaipėdos kartoną įsigijo 2010 metų pradžioje. Kompanija buvo įsigyta sprendžiant Grigiškių kompanijos strateginius tikslus, t.y norint sukurti integruotą pakuotės gamybos struktūrą.

Danijos medienos apdirbimo bendrovė "Dansk Træemballage A/S"  nuo 2002 m. ieškojo galimybių savo konkurencingumui didinti ir  daliai gamybos perkelti į vieną iš Baltijos šalių. Po sėkmingo  bendradarbiavimo su tiekėjais iš Lietuvos ir ištyrus rinkos galimybes buvo nutarta rasti stiprius vietos partnerius ir kurti bendrą įmonę Lietuvoje. Dėl kelių svarbių priežasčių, verslo partneriu buvo pasirinkta AB "Grigiškės".

Idėjos, steigti medienos apdirbimo įmonę, perspektyvumą sąlygoja nuolat didėjanti medienos pakuočių ir kitų medienos pramonės produktų paklausa Europoje. Medienos apdirbimo pramonė Lietuvoje yra greitai plėtojama ūkio šaka, turinti didelį technologijų žinių ir sugebėjimų potencialą.

Naujos lentpjūvės steigimo projektui įgyvendinti, 2003 m. buvo įsteigta UAB "Baltwood", kuri veikia Grigiškėse.

Įmonės darbuotojų profesionalumas – viena pagrindinių įmonės verslo sėkmės sąlygų, todėl yra rūpinamasi ir siekiama maksimaliai tenkinti visų darbuotojų poreikius.

Būdama viena didžiausių ir stabiliai dirbančių popieriaus gamybos ir medžio apdirbimo įmonių Lietuvoje, įmonė nuolat diegia moderniausias gamybos technologijas.

Siekdama ir toliau išlikti konkurencinga įmonė, kviečia savo srities profesionalus, iniciatyvias ir nebijančias iššūkių asmenybes, įsilieti į jaunatvišką ir energingą komandą.

Įmonės socialinė atsakomybė dar vienas žingsnis į sėkmingą verslą. Ši veikla užtikrina bendradarbiavimą su visuomene, darbuotojų didesnį atsidavimą darbui. Įmonės socialinės atsakomybės vykdymą užtikrina įmonės vadovas, socialinio audito tikrinimo metu parengiama vykdymo ataskaita.

  • Finansai Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 41 KB
  • 2013 m.
  • 12 puslapių (2047 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gertra
  • Ab „Grigiškės“ socialinės atsakomybės ataskaita
    10 - 3 balsai (-ų)
Ab „Grigiškės“ socialinės atsakomybės ataskaita. (2013 m. Gruodžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/ab-grigiskes-socialines-atsakomybes-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 20:19
×