AB Grigiškės veiklos analizė


Įvadas. Lietuvos ūkio ir medienos sektoriaus analizė. Lietuvos ūkio apžvalga. Medienos sektoriaus apžvalga. Įmonės ab „Grigiškės“ strategijos analizė. Ab „Grigiškės“ finansavimo ir investavimo sprendimų bei tarptautinės veiklos analizė. AB „Grigiškės“ finansavimo ir investavimo sprendimų analizė. AB „Grigiškės“ tarptautinės veiklos analizė. Įmonės ab „Grigiškės“ balanso ir pelno (nuostolio) ataskaitų horizontalioji ir vertikalioji analizės. Balanso horizontali analizė. Balanso vertikali analizė. Pelno (nuostolių) ataskaitos horizontali analizė. Pelno (nuostolių) ataskaitos vertikali analizė. Santykinių finansinių rodiklių analizė. Pelningumo rodiklių analizė. Grynojo pardavimų pelningumo piramidinė analizė. Mokumo rodiklių analizė. Efektyvumo (apyvartumo) rodikliai. Ab „Grigiškės“ pagrindinių įmonės veiklos problemų identifikavimas ir pasiūlymų jų sprendimui pateikimas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Kiekvienais metais padėtis Lietuvoje ne vienai įmonei sukelia finansinių sunkumų. Įmonėms tenka atleisti darbuotojus arba net stabdyti savo veiklą ir skelbti bankrotą. Norint išsilaikyti bei išlikti konkurencingoms įmonėms rinkoje būtina analizuoti savo ekonominę veiklą, įvertinti savo pranašumus bei trūkumus bei prognozuoti savo ekonominę veiklą.

Šiame darbe atliksiu vienos iš stambiausių Lietuvos medienos sektoriaus įmonių AB „Grigiškės“ analizę su tam tikrais nusistatytais analizės metodais.

Darbo tikslas – atlikti įmonės AB „Grigiškės“ 2011-2013 metų ekonominę analizę ir iš gautų rezultatų nustatyti įmonės problemas ir perspektyvas.

Norėdama pasiekti išsikeltą tikslą, sau išsikėliau šiuos darbo uždavinius:

1.Apžvelgti Lietuvos ūkį ir Lietuvos medienos sektorių;

2.Atlikti įmonės „Grigiškės“ strategijos analizę;

3.SSGG analizės būdu išnagrinėti bendrovę „Grigiškės“;

4.Įvertinti įmonės „Grigiškės“ finansavimo ir investavimo sprendimus bei išanalizuoti įmonės tarptautinę veiklą;

5.Remiantis AB „Grigiškės“ finansinėmis ataskaitomis atlikti įmonės horizontalią ir vertikalią analizes;

6.Apskaičiuoti įmonės „Grigiškės“ santykinius rodiklius ir juos pakomentuoti, atlikti pasirinktų rodiklių grandinines ir piramidines analizes;

7.Išskirti įmonės „Grigiškės“ problemas ir pateikti pasiūlymus, kaip jas reiktų spręsti.

Temos aktualumas. Kiekviena įmonė siekia geresnių savo veiklos rezultatų, todėl norint siekti tobulėjimo, reikia išsiaiškinti kur įmonėje yra trūkumai. Kiekviena įmonė turi savo trūkumų, todėl tinkama analizė leidžia juos išryškinti ir, pasitelkus tam skirtas priemones, juos išspręsti bei panaikinti. Todėl analizės atlikimas yra aktualus visoms įmonėms, kadangi jos visos turi savo silpnybių ir nori jas pašalinti.

Darbo metodai. Darbe bus naudojama literatūros analizė, statistinių duomenų analizė ir interpretacija, bus pateikiamos grafinės priemonės. Dauguma rodiklių bus skaičiuojami remiantis įmonės pateiktomis finansinėmis ataskaitomis.

  • Ekonomika Analizė
  • Microsoft Word 969 KB
  • 2015 m.
  • 41 puslapis (7345 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rūta
  • AB Grigiškės veiklos analizė
    10 - 10 balsai (-ų)
AB Grigiškės veiklos analizė. (2015 m. Vasario 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/ab-grigiskes-veiklos-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 21:42
×