Ab “Gubernija” turto analizė


Ab “Gubernija” turto analizė. Darbo tikslas –. Įmonės turto klasifikacija. Įmonės turtas skirstomas į Ilgalaikį (materialus ir nematerialus. Įmonės turto analizė. Ilgalaikio turto analizė. Trumpalaikio turto analizė. Sudėties analizė Struktūros analizė Atsargų. AB “Gubernijos” turtas. IMT techninė būklė. Išvados. Įmonės turtas klasifikuojamas į ilgalaikį ir trumpalaikį turtą. AB „Gubernija“ ilgalaikio turto didelė dalis buvo skirta pastatams. Ačiū už Jūsų dėmesį!

Darbo tikslas – teoriškai ir praktiškai išanalizuoti įmonės ilgalaikio ir trumpalaikio turto ypatumus ir įtaką finansiniam rezultatui. Darbo uždaviniai: -Pateikti įmonės ilgalaikio ir trumpalaikio turto sampratą, reikšmę ir jos klasifikaciją; -Išskirti esminius įmonės turto analizės metodologijos aspektus ir jos įtaką įmonės veiklai; -Vadovaujantis teoriniais aspektais, praktiškai įverti AB „Gubernijos“ esamą ilgalaikį ir trumpalaikį turtą ir atlikti AB „Gubernijos“ turto analizę. Metodai: -Mokslinės literatūros analizės; -Teorinės medžiagos lyginamasis; -Įmonės finansinių duomenų analizės.

Sudėties analizė Struktūros analizė Atsargų įvertinimo analizė Apsirūpinimo žaliavomis analizė Žaliavų sunaudojimo analizė Pagamintos produkcijos analizė Apyvartumo analizė Veiksnių įtakos nustatymas Analizės rezultatų apibendrinimas.

  • MS PowerPoint 64 KB
  • 2016 m.
  • 10 puslapių (287 žodžiai)
  • Kolegija
  • Zivile
  • Ab “Gubernija” turto analizė
    10 - 10 balsai (-ų)
Ab “Gubernija” turto analizė. (2015 m. Vasario 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/ab-gubernija-turto-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Rugpjūčio 14 d. 18:27
×