AB „Klaipėdos nafta“ paklausos ir pasiūlos analizė


AB „Klaipėdos nafta“ paklausos ir pasiūlos analizė. Apie įmonę. „Klaipėdos nafta” Viena iš didžiausių energetinių resursų logistikos bendrovių Baltijos šalyse. Paklausos rodikliai. Pagrindinę bendrovės paklausą rodo veiklos pajamos. Rodikliai, rodantys paklausą. Paklausą lemiantis veiksnys. Paklausa priklauso nuo prekės kainos ir prekių substitutų kainos. Pasiūla. AB „Klaipėdos nafta“ siūlo didelį kiekį įvairių paslaugų. Rodikliai, nurodantys pasiūlą. Per vienerius metus mokėtinos sumos ir trumpalaikiai įsipareigojimai. Išvada. Taigi, remiantis mokėtinų sumų ir trumpalaikių įsiparegojimų 2014m. Pasiūlą lemiantis veiksniai. Trumpalaikės paskolos. Prekybos ir kitos mokėtinos sumos (neapmokėtos sąskaitos už gautas žaliavas ir prekesIšvados. Bendra AB „Klaipėdos naftga“ veiklos paklausa nuo 2014 m. AB „Klaipėdos nafta“ pasiūla 2016 m.


Pagrindinę bendrovės paklausą rodo veiklos pajamos, taip pat krovos darbų t. skaičius, nes šie rodikliai nusako, kiek bendrovė už tai gavo pajamų.

Paklausa priklauso nuo prekės kainos ir prekių substitutų kainos.

Bendra AB „Klaipėdos naftga“ veiklos paklausa nuo 2014 m. iki 2016 m. mažėjo. Bendrovės paklausą lemia paslaugos kainų sumažėjimas ir kompleksinių prekių paklausa. Pakilus naftos produktų kainoms ir padidėjus kompleksinių prekių kainoms (pvz.:mašinoms) gyventojai negali sau leisti rinktis naftos gaminamų produktų.

AB „Klaipėdos nafta“ pasiūla 2016 m. buvo didžiausia, o 2014 m. Mažiausia. Nustatyta, kad bendrovės pasiūlą lemia trumpalaikės paskolos, atidėjimai ir mokėtinos sumos. 2016 m. ji buvo didžiausia, o 2014 m. mažiausia.

  • MS PowerPoint 72 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (407 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dovydas
  • AB „Klaipėdos nafta“ paklausos ir pasiūlos analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
AB „Klaipėdos nafta“ paklausos ir pasiūlos analizė. (2017 m. Gruodžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/ab-klaipedos-nafta-paklausos-ir-pasiulos-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 06 d. 20:06
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo